2737
2734

مرد دیگ ذاتشه٫؛

Տℰℒℰℕᗅشد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش  😆 باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤غمگین تر از آنم که بگویم چرا...❤️‍🩹ما را جز کمی آرامش طلبی نیست ز دنیا ...٫:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حیف شد تموم شد قشنگ بود رفت با آتوسا خیانت کرد به زنش

فیلمه طنز بود حیف شد ک اینجوری تموم شد 🥺اینا ک همو دوس داشتن

یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید
2738
بخشیدش زنش ولی دیگ مث سابق نشد

معلومه خیلی سخته ادم نمیتونه ببخشه ببخشه هم نمیتونه مث قبل باشه

زنش ک رفت ترکیه بعد یروز آتوسا فشارش میاد پایین میبرنش بیمارستان جمشید هم میره ملاقاتش بعد آتوسا هم ک هوش و هواسی نداشته ب هوش میاد و دستش میزاره رو دست جمشید و هی میگه جمشید بعد جمشیدم ی طوری میشه و کم کم نگاهاشون بعدن ب هم زیاد میشه و جمشید ازش خاستگاری میکنه

اتل متل یه مورچه،قدم میزد توکوچه،اومدیه کفش ولگرد،پای اونو لگد کرد،مورچه یه پاش شکسته،راه نمیره نشسته،بابرگی پاشو بسته،نمیتونه کار کنه،دونه هارو بارکنه، تولونه انبار کنه...                                                حتما داری باریتم میخونی؟؟؟!!!                                ازسنت خجالت بکش یارو😐😂
🤦‍♀️🤦‍♀️حیف شد

اهوم 

🐣ی افسانه هست که میـگه:شاید عشق همون حسیـه که قـ♥لبهاتونو با هم عوض میکنید، بیقرار میشین برای همینه که بدون هم حس بدی دارین چون بدن میخواد قـ❤لب اصلیش کنارش باشه...به نظرم این قشنگترین تعریفِ عشقه🐣دوسـℒℴνℯـت دارمـــــ🐣دوریم از هم ولی من چطوری میفهمم تو دلت چی میگذره انگار ی طناب از قـ❤لبت به قـ❤لبم وصله...دوسش دارم میدونی چرا؟ چون وقتی ناراحتش میکنم،خودم بیشتر ناراحت میشم،وقتی ازش دور میشم خودم بیشتر احساس تنهایی میکنم.وقتی دلتنگشم دنیای خودم تاریکتر میشه نمیدونم چجوری امد وسط زندگیم،اما شد،تموم وجودِ من❤🐣 دوست داشتن اینکه وقتی میدونه رو چیزی حساسی یا از کاری بدت میاد حواسش هست که ناراحتت نکنه...🐣goftino.com/c/EcZL9x                                                                                                                                  

اتوسا هی خودشو نزدیک کرد بهش 

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺
زنش ک رفت ترکیه بعد یروز آتوسا فشارش میاد پایین میبرنش بیمارستان جمشید هم میره ملاقاتش بعد آتوسا هم ...

خاک تو سرجمشید بهش نمیخورد عوضی باشه😕

خاک تو سرجمشید بهش نمیخورد عوضی باشه😕

اره ولی فیلمه انقد جوش نخور😂

اتل متل یه مورچه،قدم میزد توکوچه،اومدیه کفش ولگرد،پای اونو لگد کرد،مورچه یه پاش شکسته،راه نمیره نشسته،بابرگی پاشو بسته،نمیتونه کار کنه،دونه هارو بارکنه، تولونه انبار کنه...                                                حتما داری باریتم میخونی؟؟؟!!!                                ازسنت خجالت بکش یارو😐😂
2706