2733
2739
عنوان

بیاین بیوی شاخ و تیکه دار بگید😐❤

120 بازدید | 10 پست

اولیش خودم : 

خدایا لطفا اشغالا رو نریز رو زمین

چقد شاخ بود🥲💔

🌺 دکتر تب سنتی اینده ( دوستان تب هم میشه طب هم میشه اصلش برای این موضوع تب هست گیر ندید با تشکر 😐) 🌺 ولی بازم هر سئوالی داشتین ازم بپرسین جواب میدم ، انشالله هیچ بیماری توی دنیا نمونه 🌹حالا که تا اینجا اومدی ی امن یجیب برای بیمارا بگو 🖤🖤💥متاهلم💥

برواونور‌بدی‌نشی‌کلاغ😏

بعضیا هستن گنده تر از دهنشون حرف میزنن بعد از ترسشون تاپیکو قفل میکنن ترسوهای بی خاصیت🤮 توهین کنی متقابلا میبینی کاربری دست من و مامانمع😘😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ب جون جدم نيستي در حدم

هار هار هار

خوشم نمياد راستش از اين تيكه ها حس ميكنم طرف مقابل يه بچه ١٦.١٧ سالس كه درسم نميخونه😅🤦🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ب جون جدم نيستي در حدم هار هار هار خوشم نمياد راستش از اين تيكه ها حس ميكنم طرف مقابل يه بچه ١٦.١٧ ...

😂😂🤣

🌺 دکتر تب سنتی اینده ( دوستان تب هم میشه طب هم میشه اصلش برای این موضوع تب هست گیر ندید با تشکر 😐) 🌺 ولی بازم هر سئوالی داشتین ازم بپرسین جواب میدم ، انشالله هیچ بیماری توی دنیا نمونه 🌹حالا که تا اینجا اومدی ی امن یجیب برای بیمارا بگو 🖤🖤💥متاهلم💥
2740