2752
2734

سلام

من یه خواستگار دارم از همکلاسی های دانشگاهمه

تک فرزنده

یکماه و نیم من بزرگترم

شرایط منم قبول کرده یه مغازه الکترونیکی داره

به تازگی هم استخدام شده تو یه شرکت دولتی

خونه و ماشینم داره

زندگی با تک فرزند سخت نیست؟

حس میکنم یکم لوسن😕

ولی چون تازه جداشدم میخوام جواب منفی بدم

خانواده اصرار دارن فرصت بده موقعیتش خیلی خوبه

از نظر اخلاقی و اعتقادات پسر فوق العاده خوبیه

و اینم بگم بیشتر ۱ساله منو میشناسه

ولی چون جدا نشده بودم پیشقدم نشد

الان که فهمیده جدا شدم پا پیش گذاشته

ولی من حس میکنم خیلی زوده بعد همه میگن هول بوده یا کسی زیر سر داشته🤦

(مردوک) او را بدون جنگ و نبرد به درون شواَنّهَ (=بابل) وارد کرد. او شهرش، بابل را از سختی رهانید. او (=مردوک) نبونئید، شاهی را که از او نمی‌هراسید، در دستش (=دست کورش) نهاد.همۀ مردم تین تیر (=بابل)، تمامی سرزمین‌های سومر و اَکَد، بزرگان و فرمانداران در برابرش کرنش کردند (و) بر پاهایش بوسه زدند، از پادشاهی او شادمان گشتند (و) چهره‌هایشان درخشان شد.مردوک سروری که با یاری‌اش به مردگان زندگی‌بخشید (و) آن که همه را از سختی و دشواری رهانید، آنان او را به شادی ستایش کردند و نامش را ستودند.منم کوروش،شاه جهان، شاه بزرگ، شاه نیرومند، شاه بابل، شاه سومر و اَکَد، شاه چهار گوشۀ جهان.پسر کمبوجیه، شاه بزرگ، شاه شهر انشان، نوۀ کورش، شاه بزرگ، شا[ه شهر] انشان، از نسل چیش پیش، شاه بزرگ، شاه شهر انشان.

به نظر من دلایلت برای رد کردنش اصلا قابل قبول نیست

بعدا حسرت نخوری

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قبول کن!

منم ازیناااا 🥺🦄                                                          https://harfeto.timefriend.net/16627071330712                                                                       بنده یه دخترم زاده ی پاییز که شعارش اینه : این نیز میگذرد🚶🏻😂 و همه چیز یه راه حلی داره جز مرگ 🙃💜      سن تعداد دفعاتی هستش که شما به دور خورشید میچرخید ، و دوست عزیز این پدیده ارتباطی با سطح شعور ، سواد و فرهنگ شما و دیگران !! نداره

تک فرزند سخته ها

خودم‌تک فرزندم با اینکه دخترم سختمه

تیکر عروسیمه👰‍♀️👨‍💼 بچها من ۲۳ سالمه ۱۶ سالگی با شوهرم دوست شدم خوانواده شوهرم اصلا مایل به مم نبودم و بعد از ۳ سال سختی بهم رسیدیم بعد از نامزدی هم راضی به عقدم نبودن ۱ سال عقد بودم بعد ۳ سال عقد و سختی زیاد حتی تا پای جدایی هم رفتیم ولی بخاطر علاقه شدید برگشتیم بهم من تک فرزندم خواهر ندارم شما خواهرای من باشید برام دعا کنید عروسیم خوب پیش بره زندگیم‌ رنگ ارامش بگیره

به بقیه چ ربطی داری 

نامزد کنین بدون اطلاع بقیه، فقط خانواده بدونن تا وقتی یه مدت بگذره اخلاق هم دستتون بیاد 

برا حرف مردم زندگی نکن همیشه حرف میزنن 

“ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.”🌹(22- نور)
شاید دوست داشته از قبل؟؟

آره از قبل دوست داشته

(مردوک) او را بدون جنگ و نبرد به درون شواَنّهَ (=بابل) وارد کرد. او شهرش، بابل را از سختی رهانید. او (=مردوک) نبونئید، شاهی را که از او نمی‌هراسید، در دستش (=دست کورش) نهاد.همۀ مردم تین تیر (=بابل)، تمامی سرزمین‌های سومر و اَکَد، بزرگان و فرمانداران در برابرش کرنش کردند (و) بر پاهایش بوسه زدند، از پادشاهی او شادمان گشتند (و) چهره‌هایشان درخشان شد.مردوک سروری که با یاری‌اش به مردگان زندگی‌بخشید (و) آن که همه را از سختی و دشواری رهانید، آنان او را به شادی ستایش کردند و نامش را ستودند.منم کوروش،شاه جهان، شاه بزرگ، شاه نیرومند، شاه بابل، شاه سومر و اَکَد، شاه چهار گوشۀ جهان.پسر کمبوجیه، شاه بزرگ، شاه شهر انشان، نوۀ کورش، شاه بزرگ، شا[ه شهر] انشان، از نسل چیش پیش، شاه بزرگ، شاه شهر انشان.

والا من تک فرزندم نه تنها لوس نیستم از تمام اطرافیانم مستقل ترم ربطی نداره به اینچیزا ...ولی اینچیزا که گفتید رسما ۳۰ درصد قضیه هست ..شناخت شما از هم زیر ۵ درصده و این خطر هست

تک فرزند سخته ها خودم‌تک فرزندم با اینکه دخترم سختمه

عه عزیزم تویی آره میشناسمت

به بقیه چ ربطی داری  نامزد کنین بدون اطلاع بقیه، فقط خانواده بدونن تا وقتی یه مدت بگذره اخلاق ...

آخه ۱ماهه جداشدم