2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

شوهر من داره يه بار آخرين باري كه رفت دكتر بهش يه مدل كپسول كه فك كنم اسمش mebac بود و يه مدل قرص به نام بيسموت داد قبل از غذاش ميخورد ولي اين دارو هارو تا وقتيكه مصرف ميكرد خوب بود ولي از اون موقع به بعد يه حدودا يك ماه بعد باز دوباره همون حالتهاش برگشت و متأسفانه زياد فايده اي نداشت و فقط در زمان مصرفش خوب بود شما ميدونيد كه اين بيماري به حالت هاي روحي افراد و سيستم عصبيشون برميگرده و يك بيماري اي هست كه به دليل حالات روحي افراد به وجود مياد و با استرس و اضطرابو اين چيزا بدتر ميشه

من يكبار همينطوري سر از خود به همسرم گفتم قرص اس سيتالوپرام شبي يكي مصرف كنه اين دارو مال دسته داروهاييه كه دكتراي روانپزشك ميدن براي بي خيال شدن و ضد ترس و اضطرابو اين چيزاست خلاصه از اون روزي كه مصرف كرد درد هاي شكمش خيلي كمتر و دير به دير شد

ولي شما اگه خواستي مصرف كني حتما تحت نظر پزشك مصرف كن 

مصرف اين داروها اينطوره كه سه روز اول بايد يك چهارم از قرص رو مصرف كنيد چهار روز بعد نصف از قرص و در آخر شبي يك دانه 

شوهر من قرص ده ميلي گرمش رو مصرف ميكنه…

شوهر من داره يه بار آخرين باري كه رفت دكتر بهش يه مدل كپسول كه فك كنم اسمش mebac بود و يه مدل ق ...

من خودم پیش روانپزشک میرم مصرف میکنم کمش ک کرد اسهالم دوباره برگشت ،باز قرصامو زیاد کرد .. الان مصرف میکنم مشکل نفخ دارم فقط 

خدایا خودت بساز، تو بسازی قشنگتره 🌸
بازم بگم داروي اس سيتالوپرام رو بايد حتما حتما از شبي يك چهارم شروع كرد بعد كم كم ميكني شبي نصفي&nbs ...

ممنون از تذکر دوبارتون عزیزم . من خودم تحت نظر پزشک مصرف میکنم

خدایا خودت بساز، تو بسازی قشنگتره 🌸
2706