2733
2734

جاربم خوبه ولی فوق العاده سرد وبی تفاوته و اینکه ما میریم خونشون ولی اون اصلا نمیاد کلا دوس نداره رفت و اومد

لطفا خودتون رو همیشه تو موقعیت خوب قرار بدید که مجبور نشین عذرخواهی کنین یا معذب شین و.......❤💋جان لایتناهی همیشه سرموقع میرسه قربونش برم.جایی که ایمان نباشه ترس میاد پس همیشه ایمانتوقوی نگه دار
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۴تا دارم از کدوم بگم؟

هرکی سرش به کار خودشه، دنبال مسائل خاله زنکی نیستن. به جز یکیش😁

۳تامونم شاغلیم وقت نداریم واسه جاری بازی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

خنثی

تا چندماه قبل صمیمی بود هروز چت.. . نمیدونم چش شد دیگه کمرنگ شد، منم تحویل نگرفتم دیگه 

“ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.”🌹(22- نور)
2738

تعادل روحی نداره...

ی وقتایی واقعا خوبه و هوا همدیگه رو داریم چون باهم فامیلیم و خانواده شوهر کلا غریبن

یه وقتا هم نمیدونم از جایی پر میشه یا چی....ک فقط تیکه میندازه و از زندگی خودش بد میگه و از زندگی ما خوب...مثلا چون از نظر ظاهر یکم از من بهتره هعی میگه شانس به قیافه نیست و کلی از اینجور حرفا

یه جاری عقده ای نفهم بیسواد پاچه پاره خاله زنک عنتر یابو بی خانواده بی همه چیز بیشعور آشغال نفهم

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
2706