2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چه ترکیب رنگ‌های جالبی

خیلی زیباست

از چه سنی کار نقاشی رو شروع کردید؟

هرقدر انسان شریف‌تر، نجیب‌تر و حساس‌تر باشد، از جنایت دیگران بیشتر رنج می‌برد، و این دو علت دارد: یکی این‌که خود را مستحق خیانت نمی‌بیند، و دیگر این‌که منتظر نیست سایرین با او عملی کنند که خود او با سایرین نکرده‌است. (سه تفنگدار، الکساندر دوما)

کلا هنرمند هستید: شعر، نقاشی، دیگه چی؟

منم تا 15سالگی خیلی نقاشی می‌کشیدم (البته با مداد رنگی، چون وسواس داشتم و از کثیف‌کاری رنگ روغن می‌ترسیدم! 😁) و نقاشیم هم خوب بود، اما بعد از 15 درس‌هام زیاد شد و دیگه فرصت نشد. فقط آرزوم بود دیپلم رو بگیرم تا وقتم کمی آزاد شه و بتونم دوباره برم سراغ نقاشی، اما خب به دلایلی نشد.

خیلی ساله نقاشی نکشیدم، حس می‌کنم دیگه نتونم. دیگه دستم روون نیست و عادت به طرح کشیدن نداره... حیف.

هرقدر انسان شریف‌تر، نجیب‌تر و حساس‌تر باشد، از جنایت دیگران بیشتر رنج می‌برد، و این دو علت دارد: یکی این‌که خود را مستحق خیانت نمی‌بیند، و دیگر این‌که منتظر نیست سایرین با او عملی کنند که خود او با سایرین نکرده‌است. (سه تفنگدار، الکساندر دوما)
چه ترکیب رنگ‌های جالبی خیلی زیباست از چه سنی کار نقاشی رو شروع کردید؟

سپاسگذارم ازت.

خود این تابلو خیلی خیلی زیباتره اما بخاطر عکس ضعیف و بی کیفیت اینطور  نشون میده.

تقریبا از ۱۵ سالگی شروع کردم.

و اینم اولین تابلوی رنگ روغنم هست که سال ۸۵ کشیدمش

♂️زندگی پرتو خورشید همین امروز است...♂️
کلا هنرمند هستید: شعر، نقاشی، دیگه چی؟ منم تا 15سالگی خیلی نقاشی می‌کشیدم (البته با مداد رنگی، چ ...

ممنونم ازت دوست خوبم.

شعر.نقاشی.داستان کوتاه و کمی بازیگری تئاتر

چقدر حیف که دیگه فعالیت نمیکنی توی این زمینه.

ذوق و قریحه ی هنری خیلی خوبی داری و توی شعرات میشه دیدش.

حیفه که سرکوبش میکنی

ممنونم ازت دوست خوبم. شعر.نقاشی.داستان کوتاه و کمی بازیگری تئاتر چقدر حیف که دیگه فعالیت نمیکنی ...

من خیلی باذوق بودم، کورش کردن! 😂

تاپیک آخرم رو یه نگاه بندازید، بخشی از کور شدن این ذوق رو بیان می‌کنه! 😂

ممنونم ازت دوست خوبم. شعر.نقاشی.داستان کوتاه و کمی بازیگری تئاتر چقدر حیف که دیگه فعالیت نمیکنی ...

راستی ممنونم ازتون

ان‌شاءالله دوباره شروع می‌کنم تمام چیزایی رو که سابقا دوست داشتم و حالم رو خوب می‌کرد

هنوز خیلی جوونم و زندگی هم تموم نشده ✨

راستی ممنونم ازتون ان‌شاءالله دوباره شروع می‌کنم تمام چیزایی رو که سابقا دوست داشتم و حالم رو خوب م ...

خواهش میکنم دوست هنرمند و گرامیم

شما لایق بهترینهایی

امیدوارم قشنگ ترین جس و حال ها رو همیشه تجربه کنی و از خوشی و لذت سرشار باشی🌹