2737
2734

سلام دوستان عزیزم. من مهسا ساداتی روانشناس کودک و نوجوان هستم. با توجه به شرایط فعلی و سوالاتی که والدین در زمینه فرزندپروری و اختلالات کودک دارند، این تاپیک را ایجاد کردم که بتوانم در این سایت پاسخگوی بخشی از سوالات شما دوستان خوبم باشم. لطفا اگر سوالی در زمینه فرزندپروری و یا مشکلات کودک از جمله اضطراب و خشم و یا علائم اختلالاتی از جمله اوتیسم و بیش فعالی دارید اینجا مطرح کنید تا راهنمایی کنم. متشکرم

سلام 

مشاور تحصیلی هم هستین؟

سایت چند دسته آدم داره(۱ اونایی که دنبال دعوان ینی تو حتی بگی طرف انقد بی فرهنگه انگار از چلغوز آباد اومده سریع میان میگن:《واقعا نمیفهمم مگه چه بدی از چلغوز آبادیا دیدین اوناهم انسانن یکم ادم باشید》(۲ اونایی که ادعای روشن فکریشون میشه مثلا طرف میاد میگه از دوس پسرم حاملم اونا میگن عیب نداره تو که گناه نکردی نیاز طبیعی انسانه برو بچرو سقط کن)(۳اونایی که پاچه خوارن هرچی میشه زرتی نی نی یار تگ میکنن)(یه عده هم هستن که کلا انرژی منفین یه جور میان میگن آی بدبختم انگار ما خودمون علی بی غمیم)(۴ این دسته خیلی رومخن اونایی که طرف قضیه مرگ و زندگیشه میان میگن ن نمد عه عجب آخی خب یکی نیس بگه بابا آدم درست اینایی که تو میگی ب چه دردش میخوره خودشاخ پندار خفن)(۵ اونایی که خودشان را برای پربازدیدی جر میدهند)(۶ کاربر های محترمی که جواب سوالتو میدن بدون نمک ریختن)(و در آخر اونایی که چندین ساله عضون ولی تعداد پستاشون ۵ تا دونه نمیشه(خیلی مظلومن)قصه ی ما به سر نرسید کلاغه به خونش نرسید😐🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه جالب من می خواستم بهتون زنگ بزنم تو اینترنت پیداتون کردم

لطفا سه تا صلوات برام بفرست و دعا کن به خواستم برسم ممنون🌻🌷اون تاریخیم که زدم کار دارم.   فقط ساعت ۶ جوابتون میدم فقط ساعت ۶ پیام بدید چون استرس میگیرم شاید پیام دادید منتظرید😊😅

سلام‌من پسرم ۷سال ونیمشه... اولش بهش میگم هرکاری بکن با اه اوه و حوصله ندارم جواب میده و همیشه در حال نق زدنه ولی بعدش میبینه من یه کم عصبانی میشم کارش انجام میده چیکارکنم این‌همه نق نزنه؟

زندگی درگذر است زیبایی ها را دریابیم.
2740

سلام ببخشید وقتی به پسرم میگم تکالیفت رو انجام بده با زبون خوش نمیاد اکثرا و کلا علاقه نداره و اکثرا مجبورم با زور بگم بشین چاره چیه؟چیکار کنم که خودش با زبون خوش و راحت راضی بشه و علاقه داشته باشه

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

سلام 

پسرم دوسالشه و من نزدیک زایمانم هست نمیخوام با اومدن نی نی پسرم اذیت بشه چجوری باهاش رفتار کنم تا اذیت نشه؟؟؟

مادرم هم میاد کمکم برای گرفتن نوزاد ولی برای پسرم خیلی استرس دارم که مبادا اذیت بشه وحسادت کنه یا ناراحت بشه

سلام  دختر من 3 سال و نیمشه، کلا با خودش بازی نمیکنه. چکار کنم با خودش بازی کنه؟

سلام دوست خوبم. اگر که شما در بازی وابسته هست باید اهسته اهسته وابستگی رو کم بکنید. به عنوان مثال در درجه اول از بازیهایی که دوسشون داره شروع ‌کنید وقتی سرگرم بازی شد بلند بشید، ولی خیلی دور نرید،جوری باشه که شما رو ببینه در حد یکی دو دقیقه و حتی کمتر، نباید فاصله جوری باشه که به گریه بیفته، هفته به هفته این تایم رو افزایش بدید. روزی چهار یا پنج بار هم این کار رو انجام بدید. البته چون بین دو تا سه سالگی اضطراب جدایی به اوج میرسه وابستگیش طبیعیه ولی با این شیوه این مشکل در عرض یکی دو ماه حل میشه عزیزم

سلام خانم دکتر ساداتی

من خیلی تعریف شما را شنیدم

واقعا خیلی لطف کردید که این تاپیک رو زدید ممنون از شما

لطفا شماره و آدرس کلینیکتون هم بگذارید 

خانم دکتر من اسم شما را در گوگل سرچ کردم و خیلی ویدیو از شما دیدم امیدارم بقیه دوستان هم با سرچ اسم شما مطالب خوبتون را ببینند و اگه سوالی داشتیم توی این تابیک با شما در ارتباط باشیم

چه جالب من می خواستم بهتون زنگ بزنم تو اینترنت پیداتون کردم

سوالات و مشکلات والدین زیاد هست. روزهای عید هم که ما تعطیل هستیم. گفتم شاید بتونم با وجود کم شدن حجم کاری در تعطیلات اینجا کمی به خانواده ها کمک کنم.

2706