2737
2739

نشنیدم

حسبــــــــــــئ اللهء ۝💜                                   ققنوس می توان شد در شعله های آتش 💕🌿            همیشه راهی هست!♡                                              ﷽حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَکیٖلْ...خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ🌚🍃    ۱۴۰۱/۱/۱ بهترین اتفاق زندگیم میوفته من مطمئنم🌿🪐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی هس؟

عمل کنید عمل ؛ سپس آن را ناتمام نگذارید درتصمیمی که گرفته اید استقامت بورزید استقامت صبور باشید صبور پرهیزکاری پیشه کنید پرهیزکاری. قطعا برای شما پایانی است ﴿بهشت﴾ خود را به آن پایان برسانید. با انجام آنچه خداوند از حق خود بر شما واجب کرده و وظایفی که برای شما بیان داشته به خداوند روی آرید. من شاهد شمایم و در روز قیامت به نفع شما شهادت خواهم داد. نهج البلاغه حکمت 178
2731
به تله پاتی کلا اعتقاد دارم

تاحالا انجام دادی؟

حسبــــــــــــئ اللهء ۝💜                                   ققنوس می توان شد در شعله های آتش 💕🌿            همیشه راهی هست!♡                                              ﷽حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَکیٖلْ...خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ🌚🍃    ۱۴۰۱/۱/۱ بهترین اتفاق زندگیم میوفته من مطمئنم🌿🪐
بله 

چجوری؟واقعا؟از کجا یاد گرفتی به منم بگو

2740
چجوری؟واقعا؟از کجا یاد گرفتی به منم بگو

کلاس ۹ بودم خیلی وقت پیش انجام دادم 

ببین بزنی نت کاملا میاره ولی خلاصه شو میگم 

میگه باید یه مکانی و تصور کنی بعد خودتو با اون اونجا باشین تو ذهنت، اینقدر غرق فکرت میشی که حس کنی واقعا اون لحظه اونجایی ، هم باید حس داشته باشی همه چیزو تصور میکنی رنگ لباسخودتو و اون شخص،مدل مو، ارایش، مکان چجوریه،صدای اطراف،و.... همین خیلی راحته ❤

کلاس ۹ بودم خیلی وقت پیش انجام دادم  ببین بزنی نت کاملا میاره ولی خلاصه شو میگم  میگه با ...

آها