2752
2734
عنوان

تو این ده روز گذشته شوهرم بالای ده بار بهم گفته پوست سرت مشخصه

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 68 پست
خیلی ناراحتم همش میگه زن مردم یه متر مو داره پوست سرت مشخصه فلانه ارایشگاه میخوای چیکار 

وای یکی ب من اینجوری بگه بلند بلند های های گریه میکنم تو هیچی نگفتی چرا بهش😭

معلونه زیادی مظلومی اخی عزیزن😪

جنسم از شهریور اسـت ،امّا نطفه ام پیچیده شد پاییز ،غم شبیخون زد بـه دنیایم ،آه از این لشگر خون ریز کاشکی آید کسی، گوید خواب می‌بینی دگربرخیز...

عزیزم موهات ریخته دیگه نمیشه جاشو پر کرد بجز کاشت مو ولی میتونی جوری به موهات مدل بدی که پوست سرت مشخص نباشه  دختر عموی من اصلا مو نداره همچین از جلو شال موهاشو درست میکنه انگار چه موی پرپشتی داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان منم مو های جلوش کم پشت بود به طوری که پوست سرش مشخص‌میشد رفت موهاش مش کلاهی گذاشت الان زیاد مع ...

واقعا بدترش نمیکنه ؟ باورت میشه من تا حالا از ترس کچل شدن دکلره ورنگ روشن اصلااااا نذاشتم تا حالا

2731
واقعا خوب بوده ؟ هزینه ش رو‌نمیدونید ؟

۷ میلیون و خورده ای یادمه جلو پیشونی و خط فرق مو

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
عزیزم موهات ریخته دیگه نمیشه جاشو پر کرد بجز کاشت مو ولی میتونی جوری به موهات مدل بدی که پوست سرت مش ...

وای نگو خواهشا یعنی با هیچی بجز کاشت راهی ندارم 😔

یه بارم جلو آیینه بودم بهم گفت بیا باهم بریم ماشت خودم زدم به کوچه علیچپ گفتم مگه موهای من‌چشه

منم‌جلوی سرم خیلی کم شده با اینکه قبلا موهای خیلی پر حجمی داشتم خود هیچ مترجم مال پسرم بریزه ۱۹ سالشه حس کردم ریزش داره اعصابم خرابه موهاش خیلی خوبه وسیاه پر کلاویه اگه مال اون بریزه دق میکنم

وای نگو خواهشا یعنی با هیچی بجز کاشت راهی ندارم 😔 یه بارم جلو آیینه بودم بهم گفت بیا باهم بریم ماش ...

خب عزیزم برو دیگه با روشای گیاهی نمیشه کاری کرد که مو دربیاد فقط میشه موهای روسرت رو تقویت کرد

واقعا بدترش نمیکنه ؟ باورت میشه من تا حالا از ترس کچل شدن دکلره ورنگ روشن اصلااااا نذاشتم تا حالا

البته مامان من ریزش شدید نداره 

الانم نه 

اگه جای خوب با رنگ با کیفیت کنی خوب میشه

ولی معلومه مو های حساس شما مش هم بزنید به مراقبت‌ چند برابر نیاز داره از شامپو خوب و ماسک مو خوب و موادتقویتی مو

به جای اینکه منتظر باشم کسی بیاد زندگیم تغییر بده و خوشبختم کنه خودم باید دست به کار بشم و خودم خوشبخت ترین کنم
تازگیا ؟؟

اره شیراز کل سر نه ها فقط پیشونی و خط وسط سر

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
2706