2733
2734
عنوان

تو این ده روز گذشته شوهرم بالای ده بار بهم گفته پوست سرت مشخصه

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 68 پست

من 6 ماه بعد کرونا خیلی ریزش مو داشتم رفتم متخصص پوست و مو بهم 3تا آمپول بیوتین و 3 تا دکسپانتولول داد که هرهفته دوتاشو میزدم. قرص زینک خارجی داد و و یه قرص زینک و ویتامین ب و سیستیین که ایرانی بود شب در میون میخوردم

مجبور بودم خیلی میریخت اگه میدونستم واکسن کرونا اینه حاضر بودم کرونا بگیرم ولی نزنم

ولی بیشتر عوارض کروناس 

البته ریزش هم عوامل ژنتیک بیشتر دخیل هست 

ولی برای اینکه خیالتون راحت بشه برید پیش دکتر پوست و مو شاید دليل ریزش یه چیز دیگس و حتما روند درمان پیگیری کنید با یه ماه و دوماه نتیجه نمیشه دید باید مداوم باشه

و اعتماد به نفستون تقویت کنید تا حرف شوهرتون اینقد باعث آزارتون نشه 

به حرفاش زياد اهمیت ندید

به جای اینکه منتظر باشم کسی بیاد زندگیم تغییر بده و خوشبختم کنه خودم باید دست به کار بشم و خودم خوشبخت ترین کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من 6 ماه بعد کرونا خیلی ریزش مو داشتم رفتم متخصص پوست و مو بهم 3تا آمپول بیوتین و 3 تا دکسپانتولول د ...

من موهام دیگه ریخت و تموم شد یعنی اینارو‌مصرف کنم بازم درمیاد 🤕

من موهام دیگه ریخت و تموم شد یعنی اینارو‌مصرف کنم بازم درمیاد 🤕

من در اومد ولی بهترین راه اینه بری متخصص..  اصلا چرا گذاشتی اینقدر بریزه تا دیدی ریزش مو گرفتی سریع میرفتی دکتر عزیزم. مردا هر عیبی داشته باشن هیچی نیست ولی ما زنا یه ذره مشکل داشته باشیم سریع به رومون میارن همشون همینطوری. 

منم جلو سرم یکم خالی شده بود ولی رفتم دکتر دراومد الان عالیه. توهم خوب میشه غصه نخور اصلا

2731
من در اومد ولی بهترین راه اینه بری متخصص..  اصلا چرا گذاشتی اینقدر بریزه تا دیدی ریزش مو گرفتی ...

امیدوارم درست بشه به مزوتراپی یا کاشت نیاز نباشه 😭

امیدوارم درست بشه به مزوتراپی یا کاشت نیاز نباشه 😭

مزو خيلي راحته

كسي هم نميفهمه

چرا فرار ميكني ازش

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅