2737
2734

سلام، اگه ممکنه از ته دلتون به نیت من یه بار بگید: 

یا اِله العاصین

لایکم کنید صلوات بفرستم براتون، الهی که بهترین عیدیها رو از صاحب فردا بگیرید.

یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی... یا اله العاصین! برای من گناهکار روسیاه معجزه کن... هر کس امضام رو خوند و دعام کرد بهم بگه تا منم دعاش کنم، خیلی مستاصلم😔

التماس دعا

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم 😘 دیشب نمازشب دعات کردم 🙏🏻🧡 ساعت ۲_۳شب بود ✨☀️ عیدتون مبارک عزیزم 🌷

قبول باشه عزیزم، الهی که بهترین خیرها نصیبت بشه، واقعا خوشحالم کردی، هم و غمت برطرف بشه به حق این روز😍❤

یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی... یا اله العاصین! برای من گناهکار روسیاه معجزه کن... هر کس امضام رو خوند و دعام کرد بهم بگه تا منم دعاش کنم، خیلی مستاصلم😔
قبول باشه عزیزم، الهی که بهترین خیرها نصیبت بشه، واقعا خوشحالم کردی، هم و غمت برطرف بشه به حق این رو ...

خواهش میکنم عزیزم    ممنونم ازتون ♥️

ان شاءالله 

رجب ماه نزول رحمته   شک نکن غمت برطرف میشه 

خواهش میکنم عزیزم    ممنونم ازتون ♥️ ان شاءالله رجب ماه نزول رحمته   شک نکن غمت ...

خدا از دهنت بشنوه😔

2740
🤝🏻😘    دوست داری بگو از چی  ناراحتی عزیزم

واضح نمیتونم بگم متاسفانه

ولی چند ماه پیش همینطوری مستاصل بودم تا خبری بهم برسه، وقتی خبر رسید مطابق خواسته‌م بود و منم کلی خوشحال شدم حتی تاپیک هم زدم، حالا چند روزه فهمیدم بهم دروغ گفته بودن و اون چیزی که میخواستم نبوده

قضیه هم خیلی خیلی حیاتی و مهمه

خدا بهم رحم کنه فقط