2733
2734

من چن ماه عروسی کردم...از بعد عروسی یکم کسب و کار شوهرم ریخته بهم.... من هی سعی کردم درکش کنم ازش چیزی نخام... اونم اصلا به روی خودش نمیاره که ی پولی چیزی بده... از بعد عروسی همش خونوادم هی بهم پول دادن همش از اونا خرج کردم واسه خودم... یکی دوبار بهش گفتم پول بده میخام برم لباس بخرم هی میگه ندارم منم دیگه هیچی نگفتم گفتم دستش خالیه... ولی میبینم هی برا خودش لباس میخره کفش میخره

و درد به مویرگ هایمان رسیده اما هنوز لبخند می‌زنیم :)

من خونه پدرم با اینکه بنا ساختمان بود ولی همیشه بهترین لباسا رو بهترین خرجا رو داشتم...

الان خونوادم همش میگن خب اون موقع که مجرد بودی همیشه ی دست لباس جدید تنت بود از وقتی شوهر کردی همش همون لباسا قبلی که از خونه بابات بردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا زورم میگیره میگم اگه نداره چرا خودش میخره من خونه بابام اون همه بریز و بپاش داشتم ولی اینجا...

2728

غرورم اجازه نمیده دوبار بیشتر بگم پول

دو سه بارم گفتم بزار برم سرکار دستم تو جیب خودم باشه نمیزاره

واقعا زورم میگیره میگم اگه نداره چرا خودش میخره من خونه بابام اون همه بریز و بپاش داشتم ولی اینجا...

همینارو ب خودش بگو

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

میخام واسه عید اگه دیگه پول نداد لباس بخرم... ول کنم برم خونه بابام درسته نداره منم درک دارم... ولی کسی که نداره واسه خودشم نمیخره

2740
میخام واسه عید اگه دیگه پول نداد لباس بخرم... ول کنم برم خونه بابام درسته نداره منم درک دارم... ولی ...

همینارو به خودش بگو

بگو نداری که نداری وظیفته منو تامین کنی

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
حس میکنم نمیتونم  چنبار غیر مستقیم گفتم هی میگه میخرم ولی کو

حرفتو رک بزن هرچی نگی بدتره

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

عزیزم زندگی سختی و اسونی داره ، نباید وقتی سخت شد فرار کنید که ، الان باید با همسرتون همفکرس کنید ببینید برای زندگیتون چه کاری میتونید انجام بدید ، خودتون هم یه تلاصی کنید الان دیگه مستقل هستید از خانوادتون 

تو همانی که خود دیدی به چشم دل ، همانی که هیچکس هنوز نمی‌داند ..💫🤍https://harfeto.timefriend.net/16564434694492
2706