2737
2739
عنوان

دنبال یه هکر حرفه ای هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 7520 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
میدونم ، ولی بحث زندگی خودم و دو تا بچه هامه،اونی که میخوام هک کنم خودش در حق من جرم کرده 

خدا به دلت آرامش بده 

این روشی که من گفتم شانسی هست مثلاً من بعد ۵ بار تونستم سعی کن رمز گوشی رو پیدا کنی 

خب اون دیگه بستگی به خودش داره دلش بخواد میتونه اعتماد کنه چون من زندگیم در گرو اینکاره

فعلا شما نیاز  داری مجبوری اعتماد کنی

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
من خودم رشته تحصیلی ای که دارم مهندسی نرم افزار هست اگه منظورتون روش جاسوسی هست خیلی فرق داره مثلا ب ...

نفوذ پیدا میکنی به سیستم طرف ،از طریق پیدا کردن رمز اینستا با یه سری برنامه های مختص اینکار،یا فرستادن لینک برای هک تلگرام 

No Reply
2740
خدا به دلت آرامش بده  این روشی که من گفتم شانسی هست مثلاً من بعد ۵ بار تونستم سعی کن رمز گوشی ...

آخه اونطرف اصلا پیش من نیست، گوشیش در دسترسم نیست، حالا این روشی که گفتید رو امتحان میکنم شاید جواب داد

No Reply
فعلا شما نیاز  داری مجبوری اعتماد کنی

آخه بعضی ها کارشون اینه الکی پول میگیرن هیچ کاری هم نمیکنن،من سعی خودمو میکنم یه نفر پیدا کنم نشد هم اشکال نداره بهتره از اینه که گول بخورم 

No Reply

سلام فروش برنامه های هک 

با قیمت مناسب و فیلم آموزشی همراه با فایل مورد نیاز

هک لیست تماس ها مخاطبین پیامک ، تلگرام واتساپ اینستاگرام روبیکا ... هک کردن شماره شخص برای دریافت آدرس و کلی برنامه هک و کاربردی 

برای خرید به آی دی اینستاگرام mr_musician67 دایرکت بدین و یا با شماره ۰۹۰۱۱۸۳۵۳۰۶ تماس بگیرین

سخته و گیج کننده هست و البته زمان بر واتساپ رو برای بار اول نصب کن «شاید اطلاعات واتساپ خودت پاک بش ...

سلام تو رو خدا میشه کمکم کنی. 

این روش پیام های قبل رو هم میاره بالا

پیام های حذف شده چی؟ 

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️
خدا به دلت آرامش بده  این روشی که من گفتم شانسی هست مثلاً من بعد ۵ بار تونستم سعی کن رمز گوشی ...

سلام وقتت بخیر از روی شماره ینفر می‌خوام موقعیت مکانی پیدا کنی اگه مایل هستید به این شمارم پیام بده

09398004984

سلام شب به خیر ی سوال ی نفر حساب جیمیلم رو حک کرد چه اینیستام رویه اون حساب بود و بعد خیلی تلاش ی حساب جایگزین برای اینیستام درست کردم و اون قبلی رو پاکش کردم بعد موبایل رو بازگشت به کارخونه زدم و درنهایت اون حساب قبلی که ساخته بودم واینیستارو رویه اون وصل کرده بودم متأسفانه رمزش رو یادم رفت و همچنین تایید دو مرحله ای اینستا فعاله و ایمنی ش خیلی قوی شده الان خودمم راه نمیده تو اینیستا و هرجا بردم گفتن باید ببری پیش ی هکر ی هزینه تقریبا بالایی هم داره تا بتونی دوباره اون حساب و داشته باشی هه میخواستم ببینم کسی نظری آشنایی با خودش این کاره نیس ممنون مرسی 😊🖤🌹

2706