2733
2734
عنوان

اتفاقات ماورایی

533 بازدید | 67 پست

بیاین از اتفاقای عجیبی ک براتون افتاده و هنوز شک دارین ک ماورایی بوده یانه بگین 

دختری که عاشق تاپیک های ترسناکه هرجا تاپیک ترسناک دیدین منم تگ کنین لطفا😉😉😁😁

زیاد دارم حال 

تعریف ندارم😂💔

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گفتن لایک

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

اره زیاد ماورایی بود دیگه 😂

در خودش پیروزے را دیده بود                                                                         براے همین اصرار بہ بازے داشت.             قانون گردباد بود روزگار/// جز خار و خس زمانہ بہ بالا نمےبرد
منم علاقه دارم بشنوم ولی واقعی باشه ن توهم دوستانی ک پاک هستن و چیزی مصرف نمیکنن بگن لطفا

😂😂😂😂😂😂😂

دختری که عاشق تاپیک های ترسناکه هرجا تاپیک ترسناک دیدین منم تگ کنین لطفا😉😉😁😁

خواب بودم روم به دیوار بود

خواهرم و مادرم اومدن توی اتاق و من نیمه بیدار شدم، یه کاری داشتن انجام دادن و رفتن

بعد حس کردم که خواهرم برگشت تو اتاق، یعنی قشنگ حضورش رو حس کردم

بهش بلند گفتم برو بیرون میخوام بخوابم، برگشتم دیدم هیچکس تو اتاق نیست ولی واقعا حضور یکی رو حس کرده بودم من

هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتی که دو ساله منتظرشم💛 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم
2706