2733
2734
عنوان

نتایج عالی سابلیمینال ‼️

1221 بازدید | 25 پست

کاربرای عزیزی که از سایلیمیتال های اقای شیری استفادهکردن و ساب های کانال سعید زاهد میشه بیان نتایجشون و برامون بگن و بگن چه مدت طول کشید که نتیجه گرفتن؟

خصوصا برای جذب عشق 👌🏻❤️
ممنون میشم تجربیاتتون با من درمیون بزارید و  نتایجتون و

من ۱ماه و نیم هروووز تقریبا گوش میدم و خیلی توی روابط با خانواده همکار و. دوست تااثیر مثبت گذاشته ولی توی مسائل دیگه نه!

پرانرژیییییی باشین و انرژی مثبت بدین❤️

از کجا کپی کردی اینو

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ساخت سابلیمینال چند روز پیش ممنوع شد و هرکسی فعالیت کنه در این زمینه غیرقانونیه

چرا

بعد از شکست افسردگی، وسواس، اضطراب اجتماعی و شخصیت مرزی یاد گرفتم خودم دوست داشته باشم و اعتماد به نفس و خودباوری فراموش نکنم زندگی من از کودکیم میدان جنگ و ناامیدی و ترس و غم بود من بارها خواستم بهش پایان بدم ولی الان می بینید که زندم و تسلیم نشدم و دارم برای اهدافم می جنگم الان شاید از خودتون بپرسید چرا این حرفارو بهتون میگم خواستم بدونید روزای سخت بالاخره تموم میشه ولی تو ثابت کن خیلی قوی تر از اون چیزی هستی که فکر می کنن میدونم الان شاید داری گریه میکنی، مریض شدی، اعصاب نداری، تحقیرت کردن، به اجبار مجبور شدی کارایی که نمی خواستی انجام بدی شاید بهت تعرض شده یا... فرقی نداره من بهت این تضمین میدم اگه خودت بخوای و ابعاد وجودت بشناسی و همت کنی میتونی همه چیز تغییر بدی فقط ذهنت باز کن و از قدرتی که داری استفاده کن نترس جسارت به خرج بده.  
2740
فرهنگ و ارشاد غیرقانونی اعلام کرد جدا ازین سابلیمینال خیلی خیلی ریسکه 

خیلی چیزا رو تو این کشور غیرقانونی کردن و مردم همچنان انجام میدند چند نفر آدم که سواد و شعور و فرهنگ درست و حسابی ندارند برای80میلیون جمعیت تصمیم می گیرند. 

بعد از شکست افسردگی، وسواس، اضطراب اجتماعی و شخصیت مرزی یاد گرفتم خودم دوست داشته باشم و اعتماد به نفس و خودباوری فراموش نکنم زندگی من از کودکیم میدان جنگ و ناامیدی و ترس و غم بود من بارها خواستم بهش پایان بدم ولی الان می بینید که زندم و تسلیم نشدم و دارم برای اهدافم می جنگم الان شاید از خودتون بپرسید چرا این حرفارو بهتون میگم خواستم بدونید روزای سخت بالاخره تموم میشه ولی تو ثابت کن خیلی قوی تر از اون چیزی هستی که فکر می کنن میدونم الان شاید داری گریه میکنی، مریض شدی، اعصاب نداری، تحقیرت کردن، به اجبار مجبور شدی کارایی که نمی خواستی انجام بدی شاید بهت تعرض شده یا... فرقی نداره من بهت این تضمین میدم اگه خودت بخوای و ابعاد وجودت بشناسی و همت کنی میتونی همه چیز تغییر بدی فقط ذهنت باز کن و از قدرتی که داری استفاده کن نترس جسارت به خرج بده.  
خیلی چیزا رو تو این کشور غیرقانونی کردن و مردم همچنان انجام میدند چند نفر آدم که سواد و شعور و فرهنگ ...

عزیزم میدونی چقد ساب های ممنوع با محتواهای وحشتناک ساخته شد و با چندتا اسکرین رضایت مشتری به مردم فروختن 

حتی اونایی که معتبرن واقعا نمیشه گفت چون ما علمشو نداریم

مثل تیغه ممکنه یه نفر باهاش آدم بکشه یه پزشکم ادمو نجات بده

عزیزم میدونی چقد ساب های ممنوع با محتواهای وحشتناک ساخته شد و با چندتا اسکرین رضایت مشتری به مردم فر ...

ببین عزیزم سابلیمینال تلقین شنیداری و بعضی وقتا همراه با دیداری هست که ازش استفاده میشه و در جهت مثبت به کار میره لازم نیست حتما پیغام ها مخفی باشه، شما صدای خودتم که پرکنی و یه آهنگ آرامش بخش بزاری روش و گوش کنید اون هم نتیجه میده و از جای معتبر میشه تهیه کرد چیز خاصی نیست ولی درباب کلاهبرداری مردم باید خودشون اطلاعات کافی و دیدگاه انتقادی داشته باشند و به هرکس اعتماد نکنند تا مشکلی پیش نیاد عقل برای همین چیز هاست.  

2706