2733
2734
عنوان

خاطره ی زایمان طبیعی من ☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 30582 بازدید | 121 پست

خدا سایه تو و پدرشو رو سر دختر گلت حفظ کنه نسی جون 🤩خداروشکر که راحت زایمان کردی اذیت نشدی 

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

نسی جون خدا نی نی نازتو حفظ کنه  ایشالا برا همه ما زایمان راحت باشه

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تبریک میگم گلم خوشحال شدم روزی همه منتظرا انءشالله کنار هم شاد وخوش باشین.من هیچی نخوردم هیچ ورزشی هم انجام ندادم بهداشت گفت تو  نیاز نداریگ..۸۰۰ کیلومتر هم با مامانم فاصله داشتم تنها بودم قرار بود همسرم بره دنبال مامانم  نصف راه  منم برم پیش دوستان تا بیان که گفتم قبلش برم دکتر چون نوبت واسه همون روز ک همسرم خواست بره داشتم رفتم دکتر گفت چهارونیم سانت رحمت باز شده تو درد نداری گفتم ن بعد سونو خودش انجام داد گفت آب دور بچه ۷ شده برو بیمارستان البته من خصوصی رفتم نیاز به همراه نداشت واینکه هیچ وسیله ای نخواستن خداروشکر خوب بود آمپول فشار هم نزدم آمپول بدون درد هم گفتم نمیخام.

یاد من در هر جایی زیباس...خدا❤
خداروشکر که بهت انرژی دادم . راستش خود منم استرس زیادی داشتم اما خب نهایتا یه مرحله ست که باید ازش ...

مبارکه تقریبا باهم زایمان کردیم منم روز پدر زایمان کردم ولی زایمانم سزارین بود

صلوات
2728
مرسی عزیزم...  ببخشید از هفته چند شروع به پیاده ر و ی کردی، و اینکه از کی مامای همراه گرفتی؟&n ...

از اول پیاده روی میکردم اما کم بود روزی نیم ساعت بود 

هفته ۳۳ خونریزی داشتم . 

دو هفته استراحت مطلق بودم .

بعدش باز شروع کردم .

حداقل روزی یک ساعت . اما خب یه روزایی هم تنبلی میکردم...

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
منم ۵ ماه پیش سزارین کردم بدون اینکه بدونم وضعیت لگنم چطوره  دکترم حتی معاینم نکرد ببینه وضعم ...

اخی ...

منم اول میخواستم سزارین کنم از طبیعی میترسیدم .

ولی خب خداروشکر آخرش این فرصت رو به خودم دادم 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
خداروشکر عزیزم😍 من تک تک نوشته هاتو خوندم و ازش لذت بردم و از ته دلم آرزو میکنم که همه منتظرا و خو ...

حتما حتما .

انشاالله ❤️

2740
خیلی سخته بچه رو بدنیا بیاری بزرگش کنی بعد مریض باشه خبلی دلم گرفته

میفهمم...

دختر خودمم الان تو همین نوزادی مریض شده بچم .

چند روزه نه خواب داره نه آرامش فقط گریه ست.

مبارکتون باشه🌹 عزیزم کدوم شهری؟ کدوم بیمارستان بودی؟ لطفا اسم مامای همراهتم بگو اگر ممکنه. 

شما بگید کدوم شهرین . من میگم همشهری هستیم یا نه .

با اون جایی ک نوشتی مامان تو هم انقدر درد کشیدی ک من دنیا بیام اشک ریختم....منم زایمان خوبی داشتم...تا ۷ سانت دردش قابل تحمل بود...امپول فشار رو ک زدن دیگه طاقتم طاق شده بود

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
میفهمم... دختر خودمم الان تو همین نوزادی مریض شده بچم . چند روزه نه خواب داره نه آرامش فقط گریه ست ...

جرا مریض؟

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤
خدا سایه تو و پدرشو رو سر دختر گلت حفظ کنه نسی جون 🤩خداروشکر که راحت زایمان کردی اذیت نشدی 

فدات آوا جونم. انشالله گل پسر تو بدنیا بیاد خاطره زایمانتو بخونیم❤️