2733
2734
عنوان

خاطره ی زایمان طبیعی من ☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 30582 بازدید | 121 پست
ممنون عزیزم . گر نگه دار من آن است که من میدانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد. به خودش بسپار ... ...

ممنون.

ان شالله

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عالی👌😍

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2728
گریم گرفت اصن سالم باشی عزیزم چقد خوب نوشتی

قربونت لطف داری❤️

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
اخیییی گریم گرفت🥺انشالاه همیشه سالم و سلامت باشید زیر سایه شما بزرگ شه💙💚

خیلی ممنون ❤️❤️❤️

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
عالی نوشتی قدمش مبارک باشه خدا حفظش کنه😘

خیلی ممنون ❤️❤️❤️

2738

عزیزممم  خوشبحال دخترت که همچین مادر قوی داره.. 

اونجا ک نوشتی تو راه ب شوهرم گفتم اگه اتفاقی برام افتاد، خیلی گریه کردم، ولی ماجرای لاک پاکن رو که خوندم کلی خندیدم... خداروشکر زایمان راحتی داشتی... منم از استرسم کم شد، باید بگردم دنبال مامای خوب... 

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان، هی چرخ بزن در دل من، دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضرباان  28 خرداد 1401 دخترکم پا به دنیای عاشقانه من و باباش گذاشت، امیدوارم رفیق های خوبی برای همدیگه باشیم... دعا کنید لایق بهترین  هدیه خدا باشم و بتونم خوب تربیتش کنم... حس شیرین مادری رو برای همه منتظرا آرزو میکنم
عزیزممم   خوشبحال دخترت که همچین مادر قوی داره..  اونجا ک نوشتی تو راه ب شوهرم گفتم اگه ...

خداروشکر که بهت انرژی دادم .

راستش خود منم استرس زیادی داشتم اما خب نهایتا یه مرحله ست که باید ازش بگذریم . ثمره ش خیلی شیرینه .

انشالله تجربه که بکنی متوجه میشی ❤️❤️

خداروشکر که بهت انرژی دادم . راستش خود منم استرس زیادی داشتم اما خب نهایتا یه مرحله ست که باید ازش ...

مرسی عزیزم... 

ببخشید از هفته چند شروع به پیاده ر و ی کردی، و اینکه از کی مامای همراه گرفتی؟ 

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان، هی چرخ بزن در دل من، دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضرباان  28 خرداد 1401 دخترکم پا به دنیای عاشقانه من و باباش گذاشت، امیدوارم رفیق های خوبی برای همدیگه باشیم... دعا کنید لایق بهترین  هدیه خدا باشم و بتونم خوب تربیتش کنم... حس شیرین مادری رو برای همه منتظرا آرزو میکنم
خیلی ممنون ❤️❤️❤️

منم ۵ ماه پیش سزارین کردم بدون اینکه بدونم وضعیت لگنم چطوره 

دکترم حتی معاینم نکرد ببینه وضعم چطوره 

یه ماه پیش بخاطر عفونت معاینه شدم دکتره گف خیرسرت یه لگنی داری عالیه اگر طبیعی میاوردی سر دوساعت میزاییدی 

خیلی پشیمونم سز‌ارین کردم

خداروشکر عزیزم😍

من تک تک نوشته هاتو خوندم و ازش لذت بردم و از ته دلم آرزو میکنم که همه منتظرا و خودم بزودی این روزای شیرین رو تجربه کنیم🥰🥰.برای من دعا کن عزیزم❤

خدایا شکرت🌹ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🌹خدایا مراقب دخترم باش🦋🙏❤