2733
2739

بعد از زدن واکسن کرونا ریزش مو وحشتناکی داشتم موهای جلو سرم خیلی کم شده طوری کف سرم مشخصه

تا حالا موهام‌ودکلره نکردم فقط سه سال پیش هایلایت کردم . الان موهامو کوتاه پسرانه زدم نمیدونم با این شرایط کم پشتی موهامو مش کنم یا نه .هم خیلی دوست دارم تغییر بدم خودم چون موهام خیلی سفید شده هم اینکه میترسم جلو سرم بدتر کم پشت بشه لطفا راهنماییم کنید پارسال عید موهامو رنگ ساده زدم 

چون عیده فقط رنگ ساده بزن سفیدیا معلوم نشه

بیشتر ماسک و قرص بگیر تقویت شه موهات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین عزیزم شمامیگی ریزش داره من به ریزشش کاری ندارما زیادیا کم بشه  ولی میگم رنگ یادکلره موهار ...

ریزشش تموم شد ولی خب وقتی تموم شد که حسابی موهای جلو سرم کم شده 

2740

مگه چجوری میریزه؟ ما هم واکسن زدیم یکم ریزش رو شدید کرد که در اون حد نیست کچل شی و مقطعیه... اگر میریزه اصلا طرف دکلره نرو. چون مو رو خشک میکنه و موی خشک هم بدتر میریزه... برو مزوتراپی

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
مزچتراپی اثر داره کسی رو دیدین که خوب شده باشه

اره یکی از دوستای مامانم انجام داد هم مزو کرد هم اینکه قرصای تقویت مو خورد میگه الان در حد طبیعی میریزه و خیلی بهتر شده

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی»