2752
2734

روانشناس بهت کمک میکنه 

بعد از شکست افسردگی، وسواس، اضطراب اجتماعی و شخصیت مرزی یاد گرفتم خودم دوست داشته باشم و اعتماد به نفس و خودباوری فراموش نکنم زندگی من از کودکیم میدان جنگ و ناامیدی و ترس و غم بود من بارها خواستم بهش پایان بدم ولی الان می بینید که زندم و تسلیم نشدم و دارم برای اهدافم می جنگم الان شاید از خودتون بپرسید چرا این حرفارو بهتون میگم خواستم بدونید روزای سخت بالاخره تموم میشه ولی تو ثابت کن خیلی قوی تر از اون چیزی هستی که فکر می کنن میدونم الان شاید داری گریه میکنی، مریض شدی، اعصاب نداری، تحقیرت کردن، به اجبار مجبور شدی کارایی که نمی خواستی انجام بدی شاید بهت تعرض شده یا... فرقی نداره من بهت این تضمین میدم اگه خودت بخوای و ابعاد وجودت بشناسی و همت کنی میتونی همه چیز تغییر بدی فقط ذهنت باز کن و از قدرتی که داری استفاده کن نترس جسارت به خرج بده.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه روانشناس رفتم داشت بدترم میکرد چکار کنم واینکه یکی دوتا تاپیکمم میخوام پاک بشه

نه عزیزم حتما حرفه ای نبودن یا درست مشکلتون تشخیص ندادن، تاپیکم بخوای پاک بشه یا باید لینک داخل تاپیک نی نی یار بزاری پاک کنه یا گزارش برات بزنن. 

بعد از شکست افسردگی، وسواس، اضطراب اجتماعی و شخصیت مرزی یاد گرفتم خودم دوست داشته باشم و اعتماد به نفس و خودباوری فراموش نکنم زندگی من از کودکیم میدان جنگ و ناامیدی و ترس و غم بود من بارها خواستم بهش پایان بدم ولی الان می بینید که زندم و تسلیم نشدم و دارم برای اهدافم می جنگم الان شاید از خودتون بپرسید چرا این حرفارو بهتون میگم خواستم بدونید روزای سخت بالاخره تموم میشه ولی تو ثابت کن خیلی قوی تر از اون چیزی هستی که فکر می کنن میدونم الان شاید داری گریه میکنی، مریض شدی، اعصاب نداری، تحقیرت کردن، به اجبار مجبور شدی کارایی که نمی خواستی انجام بدی شاید بهت تعرض شده یا... فرقی نداره من بهت این تضمین میدم اگه خودت بخوای و ابعاد وجودت بشناسی و همت کنی میتونی همه چیز تغییر بدی فقط ذهنت باز کن و از قدرتی که داری استفاده کن نترس جسارت به خرج بده.  
چیزی که ازدسترسم خارج باشه ندونم بد میشه یا خوب خدادرست میکنه؟

میدونی توکل یعنی چی؟ 

یعنی بگی خدایا سپردم دست خودت ،تو صلاح منو میدونی هرجور خودت میدونی درستش کن 

توکلت علی الحی الذی لا یموت 

از ته قلبت بگی آروم میشی 

مدام تکرار کن برای خودت 

شب تاریک و بیم موج و گردابی چنین هایل / کجا دانند حال ما سبکباران ساحل ها
میدونی توکل یعنی چی؟  یعنی بگی خدایا سپردم دست خودت ،تو صلاح منو میدونی هرجور خودت میدونی درست ...

میگم ولی باز سوالای دیگه میاد ذهنم فکرمو داره داغون میکنه اون قضیه راستش ازدسترسم خارجه هیچ کاری نمیتونم بکنم واینکه خدا میدونه نمیخوام اتفاقی بیفته من تا اونجا که بتونم نمازروزمو انجام میدم اگه میدونی جواب خدا به سوالم چیه دعوت دوستیمو جواب بده ممنون

میگم ولی باز سوالای دیگه میاد ذهنم فکرمو داره داغون میکنه اون قضیه راستش ازدسترسم خارجه هیچ کاری نمی ...

هنوزم تو سایت هستی؟

مهربونا برای حل شدن مشکل زندگیم یه صلوات مهمونم میکنی 😔همیشه جوری محکم و سالم زندگی کن که هیچوقت مجبور نشی برا حفظ چیزای خوب زندگیت التماس کنی..