2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برام توضیح بده درک کنم چرا مردها اینجورین

دارم‌میگم ربطی به مردها نداره ...من زنم و واسم مهمه چون خیلی واصح هست که سرنوشت یک کشور دوست و همسایه جنگ بشه تبعاتش میتونه واسه ما چی باشه و نگران کننده هست  ...شاید شما خیلی تو جامعه نیستید و واستون فرق نداره 

2742

بابام خیلی دوست داره،بچه که بودیم از ساعت هفت مینشست پای اخبار بعد خوابش میبرد ماهم از فرصت استفاده میکردیم میزدیم یه شبکه دیگه،وسطش بیدار میشد میگفت نذاشتین ببینم اخبار بعدی رو نگاه میکرد.تا ده این وضع داشتیم😅😂😂😂.

الان من و همسرم اصلا اخبار نمیبینیم ولی همسرم از بعضی سایت ها اخبار رو دنبال میکنه.خیلی خبرای خوب دارن که بخوام وقتمو پای اخبار بذارم😎

دارم‌میگم ربطی به مردها نداره ...من زنم و واسم مهمه چون خیلی واصح هست که سرنوشت یک کشور دوست و همسای ...

موقعه که همش دروغه

مثلا گوش کردن تو

چه کمکی میکنه

مرسی عزیزم

2740
دارم‌میگم ربطی به مردها نداره ...من زنم و واسم مهمه چون خیلی واصح هست که سرنوشت یک کشور دوست و همسای ...

مگه شغلت چیه 

این دو تا بچه رو چند نفر میخواد نگه داره

نمیتونم شاغل شم 

موقعه که همش دروغه مثلا گوش کردن تو چه کمکی میکنه مرسی عزیزم

معیار سنجش شماواسه راست یا دروغ بودن خبر چیه ‌؟ مسئله جنگ و پیشروی دوکشور در تمام ادوار تاریخی جهانی اعلام میشه ..اگر منطورت خبر ۲۰ ۳۰ هست😅که هیچی ولی خبری،که در کل جهان درحال پخشه نمیتونه بی اساس،باشه ‌.حرف شما منو یاد زمانی انداخت که گفتن کرونا اومده نصفی گفتن دروغه 

همسر من ک دیگ نابودمون کرده با اخبار 

بخدا افسرده شدم از دستش 

بی بی سی تموم میشه میزنه اینترنشنال این تموم میشه میزنه شبکه خبر بعد بی بی سی بعد شبانگاهی بعد روزنانه بعد گوشی کانالای خبری و....

انگار باباش تو جبهس😭😭😭

جنسم از شهریور اسـت ،امّا نطفه ام پیچیده شد پاییز ،غم شبیخون زد بـه دنیایم ،آه از این لشگر خون ریز کاشکی آید کسی، گوید خواب می‌بینی دگربرخیز...

فقط مردا اینطور نیستن 

منم اخبار نگاه میکنم 

از صبح رسیور رو گذاشتم روی ماهواره اکسپرس روسیه شبکه های روسی رو گرفتم ببینم چه خبره 

بالاخره آدم باید بدونه اطرافش چه خبره داره چه اتفاقی میوفته

این جنگ یا تموم میشه یا به اروپا و آسیا هم کشیده میشه اونموقع تبعاتش برا ایران هم هست 

Having fun while stuck in life
2706