2733
2739
عنوان

قدیما این خانمهایی...

318 بازدید | 16 پست

یادتونه حدود ده پانزده سال پیش بودن اسم دخترای مجرد و پسرای مجرد رو مینوشتن به هم معرفی میکردن صرفا اشنایی الان دوبرمون دخترای خوب تحصیل کرده زیاد شده که بعضی انتخاب خودشون بوده مجرد بمونن اما بعضی واقعا دوست دارن فرد مناسبشون پیدا شه الان من یه دوست دارم دختر خوبیه پدرشم به تازگی فوت کرده سنش بالا رفته دوست داره ازدواج کنه ادم مناسب تابحال قسمتش نبود  کاش اون خانوم قدیمیا بودن البته بگم کاملا معتقد به قسمتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فک کنم هنوزم هستن ولی تو خانواده های مذهبی تر

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
الان زندگیا ب ی عطسه بنده کسی جرئت معرفی و دردسرای بعدشو نداره

اره اما واقعا قدیما همه چیزش خوب بود دخترایی که سنشون بالا میره چه گناهی دارن قانون ارث که دختر نصف پسره پس بعد مرگ والد ازدواج نکنه با پول ارثشون باید یه اطاق اجاره کنن شرایط ازدواج هم که پبش نیامده 

2738

من متولد ۷۴ ام...تا این سن ۲۰ نفرو معرفی کردن،۱۵ تاشونو ندیدم اصلا،همون اول میگفتم نه.

اون چنتای دیگه هم اومدن ولی به توافق نرسیدیم😂😂😂

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲

الان جای اون خانومها دفترهای همسریابی باز شده که دو نفر رو بهم معرفی میکنند توی شهرتون بگردید دنبال دفتر همسریابی

براتون اون لبخندی رو آرزو میکنم که بعدش میگین"آخیش بالاخره شد"میدونی رسیدن کلا قشنگهرسیدن به آدمی که دوست داریرسیدن به شغل مورد علاقت،رسیدن به رویاهاتبراتون رسیدن رو آرزو میکنم :)                                           

اینقدر شرایط سخت شده پسرا تحصیل کرده کار ندارن 

اونایی که دارن خونه و ماشین ندارن 

متاسفانه طرف میگه وقتی آزادانه میتونم نیازهای عاطفی و جنسیمو بدون تعهد رفع کنم چرا ازدواج کنم وقتی شرایط ندارم یا دارم 

کاربر آقا هستم ،🍁🍂 برای دل خودم تاپیک میزنم 
اینقدر شرایط سخت شده پسرا تحصیل کرده کار ندارن  اونایی که دارن خونه و ماشین ندارن  متاسف ...

دقیقا الان از ۱۰۰ تا پسر یکی یا دوتاش به فکر ازدواج باشن شاید،بقیشون فقط دوستی میخوان.

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲
دقیقا الان از ۱۰۰ تا پسر یکی یا دوتاش به فکر ازدواج باشن شاید،بقیشون فقط دوستی میخوان.

اره متاسفانه بعد بخودشون میان میبینن شده 50سال نه زندگی نه بچه ای درسته شرایط زندگی سخته اما باهم باید ساخت من و همسرم باهم ساختیم