2737
2739
عنوان

دکتر مهراندخت عابدینی متخصص زنان

662 بازدید | 8 پست

خانومای گل کسی ایشون رو میشناسه؟ میخوام کلا تحت نظر ایشون باشم چه برای بیماری‌ها مثل عفونت و اچ‌پی‌وی و... چه بارداری و زایمان

لطفا اگه خودتون یا اشناهاتون میشناسید نظرتون رو بگید 🙏🏻🌺

من مریضشون بودم متاسفانه با توجه به ازمایش شوهرم نگفتن که مورفولوژیش کمه و دو سال به من دارو دادن در جایی که مشکل جای دیگه بود 

حتی برای ای یو ای من نیومدن کلینیک دادن یه دکتر دیگه انجام داد

من مریضشون بودم متاسفانه با توجه به ازمایش شوهرم نگفتن که مورفولوژیش کمه و دو سال به من دارو دادن در ...

مرسی عزیزدلم

من خودم عفونت و اچ‌پی‌وی دارم، از یکی تو وزارت بهداشت پرسیدم بهم دکتر عابدینی رو معرفی کردن ولی نمیدونم چجوریه،

خیلی استرس دارم بخاطر عفونت و اچ‌پی‌وی

شما شیرین قاضی زاده یا فاطمه قائم مقامی رو میشناسید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزدلم من خودم عفونت و اچ‌پی‌وی دارم، از یکی تو وزارت بهداشت پرسیدم بهم دکتر عابدینی رو معرفی ...

دکتر عابدینی تو وزارت خونهدهم کار میکنه واسه اینه بهتون پیشنهادش دادن

نه اونارو نمیشناسم الان مریض دکتر اشتری هستم و خیلی ازشون راضیم

2728

من برای کیست تخمدان پیششون رفتم چهل ساله هستم و مجرد .گفت باید کیست رو با لاپاراسکوپی بردارم و تخمدان هم باهاش برمی‌داریم .گفتم من می‌خوام ازدواج کنم و بچه دار شم .خیلی بی ادبانه گفتن فکر کردی تخمک داری و اصلا از نحوه ی حرف زدنشون خوشم نیومد .در مورد هزینه عمل هم گفتن علاوه بر هزینه بیمارستان ده تومان جدا میگیرم .واقعا بدون اخلاق و پولکی هستن .

سلام دوستان من دو روز پیش عمل لاپاراتومی انجام دادم عمل باز شکم برای برداشتن کیست تخمدان .بعد از کلی بررسی و تحقیق پیش خانم دکتر فاطمه صالحی بیمارستان محب یاس عمل کردم . متاسفانه کیست من سه تا شده بود هم سمت راست و هم چپ ،دکتر تشخیص دادن باید شکمم رو باز کنند .استرس داشتم اما خوشبختانه همه چی خوب پیش رفت با اینکه قبل عمل گفتن تخمدان رو نمی‌تونیم حفظ کنیم ولی بعد عمل بهم گفتن تخمدانم حفظ شده ،بیمارستان خیلی تمیز بود کادر خیلی مهربون و دلسوز بودن ،با درد تو ریکاوری بیدار شدم ،درد خیلی وحشتناک ،صبح ساعت نه توی اتاق عمل بودم و ساعت یک بعد ظهر ریکاوری بیدار شدم ،وقتی اومدم بخش بهم سرم وصل کردن و شیاف باعث شد دردم کم شه تا ساعت هشت شب هیچی نخوردم از هشت به بعد فقط مایعات شب ساعت دوازده سوندم رو کشیدن و گفتن باید راه برم ،تا وقتی راه میرفتم خوب بود ولی موقع خوابیدن و بلند شدن درد داشتم ،فردا صبحش بیرون روی داشتم و ظهر مرخصم کردن شب خونه پریود شدم و این طبیعی البته جوراب و کمربند هم برام گرفتن .داروهای هم شامل قرص آهن و مسکن و یه آمپول که تا شش شب باید به شکم بزنم

2740

در کل از عملم راضی هستم هزینش هم با بیمه سلامت نزدیک چهار میلیون شد ،خودم تعجب کردم .دکتر عالی و رزیدنتاش هم که بعد عمل منو ویزیت کردن خیلی خوب بودن ،توصیه میکنم هر کی مشکل کیست تخمدان داره حتما پیش خانم دکتر فاطمه صالحی که استاد دانشگاه هستن و خیلی مهربونه و دلسوزن برید ،بازم تجربیات بعدیم رو در زمان نقاهت براتون می‌نویسم