2737
2739
عنوان

خانومای باردار میشه بیاین یه لحظه

696 بازدید | 35 پست

خانوما من ۳۶ هفته ام.

پیج اینستایی ،چیزی ندارید،که ورزش یادمون بدن،برای زایمان راحت.

من ماما همراه هم نگرفتم.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

اطلاعی ندارم عزیزم از پیچ، ولی پیاده روی عالیه، با ورزش اسکات

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان، هی چرخ بزن در دل من، دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضرباان  28 خرداد 1401 دخترکم پا به دنیای عاشقانه من و باباش گذاشت، امیدوارم رفیق های خوبی برای همدیگه باشیم... دعا کنید لایق بهترین  هدیه خدا باشم و بتونم خوب تربیتش کنم... حس شیرین مادری رو برای همه منتظرا آرزو میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اطلاعی ندارم عزیزم از پیچ، ولی پیاده روی عالیه، با ورزش اسکات

ممنونم عزیز

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2728
سلام گفتی عکس سونو رو بذارم برای حدس جنسیت،اما انگار سایت خرابه تاپیک آخرم هست،میشه اونجا رو نگاه ...

سلام

گلم گفتم که من بلد نیستم،میخواستم بفرستم به یکی دیگه.

مرضیه رو میشناسی تو تاپیک لوبیا بود ،اون درست حدس میزنه

پیج نومادران ممتاز رو فالو کن.الان اینستام وصل نیست که برات بفرستم.

عزیزم من الان ۹ ماهه که زایمان کردم،تاپیکم برا قبله 

به هر حال ممنونم ازت.

2740
عزیزم من الان ۹ ماهه که زایمان کردم،تاپیکم برا قبله  به هر حال ممنونم ازت.

خخخ تاریخ رو نگاه نکردم.بروز رسانی شده بود فکر کردم مال الانهه😂😂😂😂

زایمانت طبیعی بود؟بچه اولته؟سخت بود میشه یکم توضیح بدی؟

ررنگی  رنگی و شاد باش یادت  نره  زمین باآدمای  خوشحال خوشکلتره.
خخخ تاریخ رو نگاه نکردم.بروز رسانی شده بود فکر کردم مال الانهه😂😂😂😂 زایمانت طبیعی بود؟بچه اولته؟ ...

اشمال نداره فدات.

نه بچه دومم،از بچه اولمم سخت تر بود

ماما همراه گرفتم ،حین زایمان یه حرکتایی داد که درد زایمانم زود شروع شد 

در کل اگه بچه اولته راحت تری.

سلاااام بچه ها
این پرسشنامه تحقیق دانشجویی دخترمه درمورد انتخاب و مصرف پوشک

ممنون میشم کمک کنید به پر کردنش
هم کمک به دانشجو هست هم اینکه استادش گفته قرعه کشی میکنن و جایزه میدن. شاید شانس زد و برنده شدیم.

اینم لینکش:

https://survey.porsline.ir/s/aNH3sWQv

چرا بچه دوم سختره؟همه میگن راحتره

شاید برا من فاصلشون ده سال شد ،اینجوری سخت شد

2706