2733
2734
عنوان

نی نی + پایان نامه!

2297 بازدید | 15 پست
سلام!
من می خوام برای بچه دار شدن اقدام کنم. ولی پایان نامه هم دارم! مهلت دفاع هم تا آخر شهریور امسال دارم...
لطفا کسانی که تجربه دارن بگن می شه آدم هم حامله باشه هم پایان نامه بنویسه هم بره جلسه دفاع؟؟؟!؟!؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نورا جان تا شهریوی چیزی نمونده در ضمن بارداری غیر قابل پیش بینی به نظر من به استرسش نمی ارزه اول دفاع کن بعد نی نی بیار
شاید ویار داشته باشی شاید موردی باشه که نتونی خوب درس بخونی ....
Lilypie First Birthday tickers
پایان نامه که چیزی نیست بابا. من با یه بچه 2 ساله دارم دفاع می کنم. من از روزی که ارشد حوندم حامله بودم. الانم شهریور دفاعمه. حاملگی که سخت نیست بابا. با بچه دفاع کردن سخت تره. اما تموم میشه . سخت نگیر.
2740
وای صبا جون چرا اینقدر بیچاره رو می ترسونی . چرا دفاع سخته و استرس داره. مگه می خواد موشک بندازه هوا. 3 فصل اولش که نوشتاری و تحقیقه که استاد تصحیح می کنه. بعدش هم که پرسشنامه و نتیجه گیریه. تموم می شه. البته حامله نباشه که کارش سریعتر می شه اما حالا با بچه ام چیزی نمی شه. تازه استادام بیشتر هواشو دارن.
با صبا موافقم !
من که خیلی سر پایان نامه ام استرس کشیدم
ضمن اینکه همه بارداری ها هم مثل هم نیست ،ممکنه خدایی نکرده بارداری سختی هم داشته باشی ، اونطوری خیلی عصبی می شی ، به نظر من هم چیزی نمونده بذار دفاع کنی بعد اقدام کن !
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
نورا جون دقیقا من از ماه دوم حاملگی شروع کردم به نوشتن پایلن نامه و اول ماه نهم حاملگی دفاع کردم!!!!!!!!!!!!!
پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری آنست که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی.
مهاتماگاندی
واااااااااااقعا بیشتر گیج شدم!!! هر کس یه چیزی میگه... دقیقا مشکل من هم همینه. چون برای پایان نامه خیلی استرس دارم می ترسم روی بچه تأثیر بذاره . بعدش هم نمی خوام پایان نامه ام رو سرهم بندی کنم...
من استرس نداشتم فقط از نظر جسمی خیلی خسته شدم. تازه نمره پایان نامم هم از همه بچه های ورودی خودمون بیشتر بود.
پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری آنست که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی.
مهاتماگاندی