2733
2734
عنوان

🔴تشخیص تعیین جنسیت از روی سونوهای NT(کافه_پولونیا)🔴

| مشاهده متن کامل بحث + 156538 بازدید | 7806 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسره عزیزم

سلام گلم حدستون درست بود نى نى ما پسره 🌷🌷🌷

يا حسين عاشقى ام عاشق ديوانه كيمين        💚💚          كوى عشقوندا يانان عاشق مستانه كيمين.       💚💚              خدا جونم سه تا گل منو در پناه امام حسين حفظ كن.       🍎🌷🌷
2731
سلام گلم حدستون درست بود نى نى ما پسره 🌷🌷🌷

سلام گلم ممنون ک خبر دادی انشاالله بسلامتی بیاد بغلت🥰🥰🥰🥰

واس منم دعاکن گلم♥️♥️♥️

سلام مامانا من تشخیص جنسیت بلدم ازروی سونوهای NT اینم آیدی روبیکا@tashkhiss_jensiat
سلام کافه جان من امروز رفتم آنومالی نی نی دخمله شما گفته بودی پسر 

سلام عزیزم ممنون ک خبر دادی انشاالله بسلامتی بیاد بغلت گلم♥️♥️♥️♥️♥️

سلام مامانا من تشخیص جنسیت بلدم ازروی سونوهای NT اینم آیدی روبیکا@tashkhiss_jensiat
2738
سلام عزیزم ممنون ک خبر دادی انشاالله بسلامتی بیاد بغلت گلم♥️♥️♥️♥️♥️

ان شاء الله به لطف خدا به بركت اين روزاى عزيز يه شيعه تمام عيار مولا يه آقا پسر گل نصيبت بشه عاقبت بخيرى بچهاتو ببينى 🍎🍎🍎

يا حسين عاشقى ام عاشق ديوانه كيمين        💚💚          كوى عشقوندا يانان عاشق مستانه كيمين.       💚💚              خدا جونم سه تا گل منو در پناه امام حسين حفظ كن.       🍎🌷🌷
ان شاء الله به لطف خدا به بركت اين روزاى عزيز يه شيعه تمام عيار مولا يه آقا پسر گل نصيبت بشه عا ...

انشاالله به امیدخدا🤲🤲🤲

مرسی عزیزم. از اینکه جفت قدامیه و جنسیت مشخص نشده میگین دختره؟

عزیزم اینایی ک گفتی هیچ ربطی ب جنسیت نداره....

فکر کنم از فرم جمجمه میگن..

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲