2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ژل نمیزنی من ژل زدم ۳ساله راضیم

نمیدونم یکی از دوستام چربی زده منم میخوام همونو بزنم ولی میگه بعد از دو هفته هنوز شکمم درد میکنه جای برداشت چربی

بايك استكان چاي هم ميشود مست كرد اگر اوني كه بايد باشد باشد
2731

من پارسال تزریق کردم یک مرحله  راضیم 

خیلی دردسر داشت چربی رو از باسن وپشت رانم گرفت پرستار بهم سرم وصل کرده بود وگرنه فشارم بدجور افتاده بود ضعف کردم دردسرشم همون روز بود بعدش مشکلی نداشتم 

ژل چی زدی عزیزم؟ ماندگاریش جقدر بود؟

اسمش یادم نیست ۳سال پیش زدم دیگه تمدیدم نرفتم آلمانی هستش خیلی راضیم اونموقع هر سی سی ۱۵۰۰ تومان کلا ۴سی سی زدم جعبه اش رو دکترم داد به خودم برم خونه ببینم میگم اسمش چی بود خیلی راضیم پارسال هم رفتم از همون مارک خط خندمو زدم پارسال شده بود هر سی سی ۲ تومان

دعاکنیدبرام خدا به منم فرزندی عطاکنه
2740
من پارسال تزریق کردم یک مرحله  راضیم  خیلی دردسر داشت چربی رو از باسن وپشت رانم گرفت پرست ...

این دوستم میگه شکمم سفت شده دردم داره هنوز بعداز دوهفته خیلی هم نگرانه

نمیدونم یکی از دوستام چربی زده منم میخوام همونو بزنم ولی میگه بعد از دو هفته هنوز شکمم درد میکنه جای ...

اول دکتر برو بعد من رفتم اول پیش دکترم گفت چربی برات خوب جواب نمیده ژل بزنم ببین به پوستت چی خوبه دکتر خوب باشه میگه چی برات خوبه 

دعاکنیدبرام خدا به منم فرزندی عطاکنه
اول دکتر برو بعد من رفتم اول پیش دکترم گفت چربی برات خوب جواب نمیده ژل بزنم ببین به پوستت چی خوبه دک ...

والا نمیدونم صورتش خیلی طبیعی و خوشکل شده ولی شکمش سفت شده از اونش میترسم. 

این دوستم میگه شکمم سفت شده دردم داره هنوز بعداز دوهفته خیلی هم نگرانه

بهترین چربی برا باسن وپشت ران سریع جذبم نمیشه 

من دوستام که چربی از شکمشون گرفتن همه جذب شد دردسرشم زیاده 

بعددوهفته درد بنظرم غیر عادیه درد باسن و ران من بعد سه چهار روز خوب شد اونم زیاد نبود 

2706