2737
2734

من ادویه هارو فقط با بو هاشون میشناسم

چ میشود ک ادم بمرز سنگدلی میرسد !همان مرزی ک من دران سکونت دارم،،                                                                                               اولین کاربریم واسه ۹۷،پس بهم نگین تازه وارد چون شناخته شدم خودم خواستم تعلیق شم،این اکانتمم چندروز دست یکی از دوستام بود،چون اکانت خودش تعلیق شده بود چندروز طول کشید تامجدد بازش کنه،بااکانت من مشغول بود بعدش رفت سر اکانت خودش، اما حالا دست خودمه،پس اگه جایی پستام باهم همخونی نداشت ب بزرگیه خودتون ببخشید ،اینو برای کاراگاهای ارجمند سایت گفتم  بدلیل یکبار شناخته شدن از دادن اطلاعات شخصی معذورم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ادویه هارو فقط با بو هاشون میشناسم

منم 🚶‍♀️

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2728

معلومه که زردچوبه است😂😂😂😎😎😎

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2740

از غنی سازی اورانیوم هم سخت تره🥲😂🤦🏻‍♀️

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤