2737
2739

سلام میشه لطفا منو راهنمایی کنید ؟

من به نوزادان و کودکان علاقه خیلی زیادی دارم مخصوصا نوزادان 🥺😍 جوری که وقتی یه نوزادی میبینم دست و پام شل میشه 🤣🤦🏻‍♀️ میخوام بدونم چه رشته های دانشگاهی هست که مربوط به این زمینه میشه و آینده کاریش چجوریه ؟ و ... ❤️

وااای منم دقیقا

به بعضی آدما هم باید گفت: این زبونی که خدا بهت داده تزئینی نیستاا...داده که اونجایی که باید حرف بزنی،بزنی...منتهی سعی دارن با تعقیر دادن رفتارشون به طرف حالی کنن که ازش ناراحتن...با این منطق که خودش باید بفهمه!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ميتوني هنرستان كودكياري بخوني 

يا دبيرستان تجربي بخوني بعد بري پرستاري يا مامايي البته مامايي بيشتر با بچه سر و كار داري از اون طرف پرستاري هم ميتوني ارشدش بري كودكان يا مراقبت ويژه نوزادان 

فکر کنم پرستاری کودک یا کار تو شیرخوارگاه

به بعضی آدما هم باید گفت: این زبونی که خدا بهت داده تزئینی نیستاا...داده که اونجایی که باید حرف بزنی،بزنی...منتهی سعی دارن با تعقیر دادن رفتارشون به طرف حالی کنن که ازش ناراحتن...با این منطق که خودش باید بفهمه!!
2740

بستگی داره تو چه طیف کاری علاقه داری با بچه ها کار کنی کار فانتزی و اصطلاحا سرگرم کردنشون یا درمان و مراقبت و کارای تخصصی گفتار درمانی و کاردمانیم تو حوزه ی کودک کار میکنن کودک یاری و مربی مهدم هست باید ببینی چی به روحیاتت سازگاره در درجات بعدیم روانشناسی کودک و پزشک اطفال و ...