2733
2739
عنوان

موهای جلوی سرم خیلی کم پشت شده توروخدا راهی دارید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1671 بازدید | 63 پست
سلام من جلو موهام کم بود پشونیمم بلند بود از محلول کلیندامایسین ۵ درصد اقایان استفاده کردم عالی بود ...

اینا موقتیه.

آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
عزیزم واقعا اون محلول تاثیر داشت روموهای جلو سرتون یعنی کم پشتیش رفع شد ؟

ببین من نمیدونم  شما در چه حد کم پشتی 

من ریزش موهام زیاد بود

جلوی  خط رویش  موهام و شقیقه هام یک کم خالی شده بود 

ریزشمو  صفر کرده بود تقریبا

ماه پیش رفتم موهامو  پروتئین تراپی  کردم

بعدش که موهام لخت شد فهمیدم چقدر موی جدید کوچیک  دارم و اوضاع سرم بهتر شده

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ریزشموهام بعد واکسن یکماه بود الان تموم شده و منم کف سرم مشخصه خیلی ناراحتم شوهرم چندبار به روم آورد ...

برای منم موهام خیلی کم حجم شد الان بعد سه ماه این حدودا شروع کرد به در اومدن .ویتامین بخور .قرص آهنم میخوردم چون آزمایش داده بودم خونم امده بود رو ده ، کم خونیم آدم میگیره .خیلیا واکسن زدن ریزش مو گرفتن بعضیا هنوز یکسالم میگذره همچنان ریزش دارن باز واسعه تو متوقف شده منم شوهر ندارم کسی نبود به روم بیاره استرس نداشتم استرس خودش خوب نیست .مزوتراپیم یه عده اینجا رفتن گفتن به درد نمیخوره ولی کنی بیشتر از قبل موهات میریزه

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
منم همینم تقریبا  از تنها چیزی که نتیجه گرفتم و موی جدید دراوردم،سرم سریتا  مدل مینیوتا ب ...

من شامپوشم دیدم همون تاثیرو میده به نظرت؟اون ارزون تره دیجی کالا ۸۹تومن داره 

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
ریزشموهام بعد واکسن یکماه بود الان تموم شده و منم کف سرم مشخصه خیلی ناراحتم شوهرم چندبار به روم آورد ...

منم داداشم همش میگه جلو موهات خالی شده.خودمم میدونم.دلت نشکنه خب عوارض واکسن و کروناست .من قبلن موهامم خیلی پر بود.

امپول بیوتین و قرص زینک هم مصرف کردم.ولی بازم خالیه.

منم همینم تقریبا  از تنها چیزی که نتیجه گرفتم و موی جدید دراوردم،سرم سریتا  مدل مینیوتا ب ...

😁😁عزیزم من چند تا سوال دارم ازت چون از سریتا نتیجه گرفتی 

خواهش میکنم جواب بده بهم دعات میکنم خیلی دنبال سریتام

لطفا یکم از وقتتو توی سایت بده به من💙

سریتا چن تا شامپو و تونیک برا ریزش داره 

ممکنه من مثلا مدل مینیوتا؟؟ رو بخرم برا موهای من مناسب نباشه و نتیجه نده؟ 

از کجا باید بفهمم کدوم مدلش برا موهای من خوبه

عزیزم هیرتامین و‌چند میخرین ؟اثر  داشت ؟!

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
سلام من جلو موهام کم بود پشونیمم بلند بود از محلول کلیندامایسین ۵ درصد اقایان استفاده کردم عالی بود ...

خواهش میکنم به منم بگین چجوری زدین کجاهای سر زدین هرچن وقت یکبار طرز استفادش اخه منم خیلی پیشونیم بلنده میخام موهام دربیادموهامم ریخته میشه دقیق طرز استفادشو بگین