2737
2734
عنوان

نمک صورتی هیمالیا خوبه؟؟

1725 بازدید | 8 پست

چیزی راجبش نشنیدین که واقعا خوبن یا نه؟

نمک دریا که طب جدید میگه خوب نیست.

نمک کارخونه ای هم که طب سنتی میگه خوب نیست.

موندم چیکار کنیم..

نمک صورتی رو چیزی نشنیدین؟ کسی استفاده کرده؟

خیلی گرونه نسبت به نمک معمولی ولی خب مواد معدنیش بیشتره برای کسایی که رژیم خاصی دارن مناسبه 

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکی الان یه تاپیک نمک زده بود شما نبودی؟ 

چجالب

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم
2738
برای کم کاری تیرویید؛ ید خوبه یا نه؟ برای غذا چه نمکی استفاده میکنید؟

ید خوبه برا کم کاری

چون قرص مصرف میکنم روی نمک سفیدی ک میخورم حساس نیستم,مارک خاصی استفاده نمیکنم چون اخرش مواد غذایی تو ایران اطلاعات درستی رو نمیدن،الان روی همه نمکا مینویسن ید دار منم میخرم دیگه

برای من مهم قرصمه