2733
2739
عنوان

معمای پلیسی سخت😍باهوشا بیان

383 بازدید | 23 پست

هرکی جواب درستو میدونه بفرسته ببینیم خودمم جوابشو نوشتم ولی نمیدونم درستن یا نه از ظهر دارم روش کار میکنم🥴

انشاالله اگه خدا بخواد میخوام وکیل بشم 😍🌸 اینم یه پیج آموزشای وکالت گذاشته بوده

وکیل آینده⚖️👩🏻‍⚖️حقوقی هستم🥰 و تو دفتر وکالت مشغولم😍هرسوال حقوقی داشتید در خدمتم♥️🤍

کو

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گذاشتی لایک کن 

یه صلوات میفرستی برا حاجتم 🙂                                  اگه باهام مخالفی مؤدبانه بگو 🙃                                         بسی صلح طلبم 🤭.                                                بنده معمولی خدام 😶                                                                                      
عه این مسئله اینشتین هست که ....من قبلا اینو حل کردم😂اگه حوصله کردم دوباره حلش میکنم زیاد کار ندارع ...

اسمش مسئله انیشتینه؟

چی سرچ کنم بیاد؟

وکیل آینده⚖️👩🏻‍⚖️حقوقی هستم🥰 و تو دفتر وکالت مشغولم😍هرسوال حقوقی داشتید در خدمتم♥️🤍
2738
اسمش مسئله انیشتینه؟ چی سرچ کنم بیاد؟

اره دقیقا همونه فقط صورت مسئله رو تغییر داده منظورم شیوه حلش هست من خود اصلی شو دقیقا توی ۱۰دفیقه حل کردم توی مدرسه .....یادش بخیر

دختری که عاشق ماهه...🌔🌕🌖https://harfeto.timefriend.net/16756920406570
سلام عزیزم 😍خوب هستین؟

سلام عزیزم

مرررسی

معما احتیاج ب کاغذ داره😂صبح حلش میکنم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
اره دقیقا همونه فقط صورت مسئله رو تغییر داده منظورم شیوه حلش هست من خود اصلی شو دقیقا توی ۱۰دفیقه حل ...

اون مسئله اصلی قاتل و مقتول و مجروح نداشت تا جایی که یادمه.فقط باید ملیتها و مشاغل و ...جدا جدا پیدا میشد 

سلام عزیزم مرررسی معما احتیاج ب کاغذ داره😂صبح حلش میکنم

آره منم تو ۴تا کاغذ نوشتم🤣

اون مسئله اصلی قاتل و مقتول و مجروح نداشت تا جایی که یادمه.فقط باید ملیتها و مشاغل و ...جدا جدا پیدا ...

اره ولی شیوه حلش همونه کاری نداره فقط صورت مسئله فرق کرده

دختری که عاشق ماهه...🌔🌕🌖https://harfeto.timefriend.net/16756920406570
2706