2733
2734
عنوان

تعین جنسیت حدسی😁

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 94 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختررر😍😍😍

اگه ی روزی عصبی یا ناراحت بودم کسی ازم دلخور شد حتما بفرماید ازتون عذر خواهی کنم🌼گاهی فکر می کنم آمدنت به زندگیم هیچ برایم نداشت جز اینکه بفهماند تا چه اندازه میتوانم تحقیرشوم،صبور باشم،غمم را تلنبار کنم و تظاهر کنم که عشق همین است..تظاهر مثل رویاندن گل مصنوعی ایست اما عشق روییده شدن خودجوش است،حتی اگر میان سنگ باشد.❤‍🩹
برا منم حدس بزنین😁😄

عه بارداری

مبارکا😍

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731
خواهرم همینجوری بود زود زود دستشویی میرفت و گرمایی بود  بیبی چکت چطور بود؟ خطش زود پرنگ شد ...

من یه اقدام تخمک گذاری داشتم ۸ روز بعدش بی بیم هاله داشت . ینی چی؟

یه مادر

من نه ویار داشتم 

جنین سمت راست بود

ترشی و شوری دوست داشتم

سال رحمی گفت پسر

تست سوزن پسر

کلا همه چی پسر 

عدد سن و ماه اقدام فرد

الان گل دختر باردارم

الکی خودت درگیر نکن.به وقتش متوجه میشی

خواهرم همینجوری بود زود زود دستشویی میرفت و گرمایی بود  بیبی چکت چطور بود؟ خطش زود پرنگ شد ...

تقریبا زود ولی اول خط کنترل افتاد نمیدونم چقد طول کشید یه خط کم رنگ افتاد یواش یواش پر رنگ شد ولی بازم از خط کنترل کمرنگ تر بود

زیر یک دقیقه مثبت شد

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
من نه ویار داشتم  جنین سمت راست بود ترشی و شوری دوست داشتم سال رحمی گفت پسر تست سوزن پسر ک ...

ن بابا بیشتر به خاطر سرگرمی میگم وگرنه بچه اولم هست هیچکدومو ندارم😍

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...