2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرد 1 لیوان شکر 1 لیوان روغن نصف لیوان کره نصف لیوان گلاب نصف لیوان زعفران یه عالمه هل یا عرق هل به دلخواه
آیاازتنهایى خودرنج میبرید؟ . . . . . ازدواج کنید... آنگاه از تنهایى خود لذت میبرید والااااااااااا:-!:-!:-!
2731
2740
من این طوری درست می کنم اول آرد رو تفت میدم تا به رنگ دلخواهم برسم واسه اینکه ببینی یه کم ار ارد رو بریز توی یه کم روغن ببین رنگش خوبه یا نه. توی یه قابلمه : اب شکر هل زعفران رو می ریزیم تا شربت بشه گلاب رو اخرش می ریزیم تا بو گلاب کم نشه ارد که تفت داده شد روغن رو اضافه می کنی یه کم تفت میدی بعد شربت رو کم کم اضافه می کنی تا گوله گوله نشه هم میزنی تا به غلظت دلخواهت برسی . تمااااااااااااااام
آیاازتنهایى خودرنج میبرید؟ . . . . . ازدواج کنید... آنگاه از تنهایى خود لذت میبرید والااااااااااا:-!:-!:-!
ممنون غزال جونم برای مهمونات همون روز درست کردی یا روز قبلش؟ می خوام بدونم روز قبل باشه بد نمیشه و ترک نمی خوره و سفت نمیشه؟
کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒