2733
2739
عنوان

معجزه برای لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 595792 بازدید | 436 پست
چرا منم خوندم نوشته بودی بعد استخر هله هوله نخورید آش بخورید .

نه شما اشتباه متوجه شدی 

اکثر افراد بعد از استخر بسیار گرسنه میشوند و اشتهای زیادی برای خوردن پیدا میکنند و غذای زیادی میخورند که کاملا جذب میشود و تبدیل به چربی در بدن میشود .

من منظورم این بود که بعد از استخر غذای چرب و حجیم نخورید . بلکه غذای سبک بخورید . مثل سالاد   یا سوپ سبزیجات و یا حتی آش که ضررش از غذاهای چرب    خیلی کمتر است

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بیتا خانم خیلی خیلی مطالب خوبی بود عالی عالی من کم کاری تیروئید دارم خیلی روند لاغری کنده چکار ...

سلام گلم .عضویتت مبارک .

شما باید به دکتر فوق تخصص غدد مراجعه کنید و داروهای تجویزی ایشان را حتما مصرف کنید .

در کنار مصرف دارو باید رژیم مخصوص کم کاری تیروئید داشته باشید . 

شما باید از موادی که ید و سلنیوم دارد استفاده کنید.

مواد خوراکی مفید برای شما   ماهی  ، روغن نارگیل ، انواع جوانه ها ، سبزیجات و میوه و.... میباشد .

ضمنا شما باید از استرس و کم تحرکی پرهیز کنید .

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .

2731

درمان کم کاری تیروئید در طب سنتی 

کم کاری این غده از نظر طب سنتی ناشی از سردی تن است.

الف) درمان اصلی بادکش زیرگلو ۱۴ مرحله است (بادکش تخصصی است  که حتما باید توسط متخصص طب سنتی گذاشته شود).

ب) اسپند شبی یک قاشق مرباخوری با آب قورت داده شود.

ج) استشمام عطر گرم در حال خواب

د) ارده با شیره انگور هفته ای ۵ وعده صبحانه

ه) ترک و یا کاهش جدی سردیها مخصوصا شب

پژوهشگر طب سنتی تاکید کرد: در طب سنتی استفاده از میوه های انجیر، زیتون، سکنجبین و عسل علاوه بر اینکه ملین بوده و سبب پاکسازی روده می شود برای اختلال تیروئید می شود.: در افراد مبتلا به کم کاری تیروئید، مصرف گیاه دارویی چشوم 10 تا 15 عدد در روز علاوه بر اینکه دارای خاصیت لاغرکنندگی بوده، فعالیت غده تیروئید را بیشتر می کند: افراد مبتلا به کم کاری تیروئید نباید از غذاهای کاهنده سوخت و ساز بدن از جمله چای سیاه، روغن ها و نمک های صنعتی، کلم، ترشی، بادام زمینی و سرکه استفاده کنند.

وقتی هوس غذایی رو میکنید مغزتونو بازی بدید اون غذارو خیلی کثیف و پرمو و تلخ و شور تصور کنید خود بخود هوسش میپره ...

تا ناهارو خوردی شام رژیمیتو بپز تا شامو خوردی ناهار فرداتو حاضر کن اینجوری غذای خودتو میخوری بهانه توش نیست ....کباب و سوپ تند با پابریکا بشدت توصیه میشه .

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
2738

سلام دوستان عزیز شبنم هستم و خوشحال که از طریق این سایت تونستم یکی از مشکلات زندگیمو حل کنم، بنده قبلا بدلیل اضافه وزن باردار نمیشدم که دکترم گفت حداقل 20کیلو باید کم کنی تا بتونی نتیجه بگیری دنبال ی داروی خوب بودم که بتونه کمکم کنه نتیجه بگیرم و در عین حال عوارض هم نداشته باشه، وقتی تحقیق میکردم این سایت برام جالب بود که افراد تجربیات خودشونو به اشتراک گذاشتند و وقتی کامنتهارو میخوندم دیدم بعضی از دوستان از داروی مهندس محمدیان تعریف کردن و راضی بودن، من هم به صحبتهاشون اعتماد کردم و با قرصهای مهندس تونستم نتیجه لازم را بگیرم و خوشبختانه الان بچه یکساله دارم البته یکسال و 2ماهشه و خیلی خوشحالم، خواهرم هم استفاده کرد چون ما ژنتیکی چاق هستیم و ایشون 4ماه استفاده کرد و 16کیلو کم کردن و اینکه کیست تخمدان داشت و بهبود پیدا کرد، البته داروی لاغری مهندس کمی حالت تهوع داشت ولی خب تحمل کردیم ولی مهم این بود که نتیجه گرفتیم و از آقای محمدیان سپاسگذاریم. لازم دونستم به نوبه خودم تجربه خودمو به اشتراک بذارم. آدرس سایتwww.darougiyahi.com هست، موفق باشید.

لاغری اصولی

داروهای کاملا تضمینی و بدون عارضه ی گیاهی جهت چاقی و لاغری، روغن ها ی تخصصی و ترکیبی و گیاهی ضد چروک، صاف کننده، روشن کننده، ضد پرمویی صورت زنان، ضد پیری، روشن کننده ی نواحی تیره مانند زیر بغل و کشاله ی ران، ضد لک، دورچشم و درمان یبوستهای مزمن و طولانی و ناباروری مردان و زنان به صورت کاملا تضمینی و توانمند و بدون عارضه. سلامتیتان را دوست بدارید و زیبا زندگی کنید.

مشاوره 09903848454

یکبار استفاده کنید و از زیباتر شدن خود دیگران را به وجد آورید.

سلام به همه دوستان، چند ماه پیش دنبال ی داروی لاغری خوب بودم که بدون عوارض باشه و واقعا اثر داشته باشه که دیدم توی این سایت هرکسی تجربه خودشو عنوان کرده و این خیلی خوب بود، نظرات مختلفو میخوندم که چند نفر از داروی مهندس محمدیان تعریف کرده بودن و نتیجه گرفته بودن، من هم به سایت ایشون مراجعه کردم تا بیشتر آشنا بشم و در نهایت این داروی گیاهی رو تهیه کردم و استفاده کردم، 114کیلو وزنم بود، ماه اول 8کیلو کم کردم، ماه دوم 6کیلو، ماه سوم 5کیلو،ماههای بعدی هم بین 4 تا 5 کیلو کم کردم و الان رسیدم به 82 ، نسبت به قدم هنوز اضافه وزن دارم ولی بدنم تقریبا مقاوم شده و مثل روزهای اول وزنم پایین نمیاد و قراره با همسرم مستقیما برم پیش مهندس و راهنماییم کنه، دختر عموم هم حدود 3ماه استفاده کرد از 90کیلو به 77کیلو رسید، در کل خیلی راضی هستم و احساس سبکی میکنم، کمر دردم تقریبا خوب شده، قبلا اشتهای کاذب داشتم و شیرینیجات دیوانم میکرد ولی الان معدم جمع شده و تمایل به شیرینی هم از بین رفته، قبلا بزور پیاده روی میرفتم ولی الان که وزن کم کردم باشگاه میرم، البته آقای محمدیان گفتن فقط ورزش هوازی انجام بدم، امیدوارم ی روزی به 75کیلو برسم. آدرس سایتwww.darougiyahi.com هس شاید کسایی مثل من باشن که بدردشون بخوره، موفق باشید

من بالاتنه چاق دارم چکارکنم

عزیزم اینجا رو مطالعه کن امیدوارم به دردت بخوره 

لاغر کردن بالاتنه

1- دو قاشق خاکشیر بریزید تو یه لیوان آبجوش وقتی ولرم شد صبح ناشتا بخورید هم کبد رو پاکسازی میکنه هم ...

سلام عزیزم عرق فراسیون معجزه میکنه بهمراه حلقه زدن و حرکات چوب ،در روز حداقل نیم ساعت،جوری ورزش کنید تو این نیم ساعت که احساس تشنگی کنید و آب زیاد بخورید

2706