2733
2734
عنوان

معجزه برای لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 596355 بازدید | 436 پست
ملوس جان چرب کردن ناف با روغن زیتون یا کرچک هم رطوبت بدن را میکشه بیرون هم یبوست را از بین میبره ...رطوبت و یبوست هم بزرگترین عوامل چاقی هستند
خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

12- تا میتوانید از مصرف برنج سفید خودداری کنید چون خاصیت چندانی ندارد و فقط باعث بزرگ شدن شکم و ایجاد رطوبت و سردی در بدن میشود در عوض اگر از سبوس برنج استفاده کنید هم پوست و موی شما تقویت میشود هم ویتامین B به بدن شما میرسد هم لاغر میشوید
خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
13- به جای دوغ های آماده که مضر تشریف دارن ، قارچ کفیر بخرید و خودتون توی خونه دوغ و ماست درست کنید ...هم ویتامین ب و کلسیم بدن تامین میشه هم اعصابتون قوی میشه ، مضرات دوغ های بیرون رو هم نداره
2728
14- با " سیر " دوست صمیمی باشید و توی همه غذاهاتون استفاده کنید ... اگه اولش خوردن مستقیم براتون سخته توی غذاها بریزید مثلا وقتی آب برنج داره میجوشه بندازید تو قابلمه تا بجوشه بعد هم با برنج دم بکشه ... یا توی همه خورشها و غذاها ...بعد که غذا پخته شد درش بیارید اینطوری از خاصیتش بهره مند میشید اگر بتونید روزانه یک حب کوچیک سیر را مثل قرص با آب بخورید خیلی مفیده هم عفونت بدن را از بین میبره هم از چربی و فشار جلوگیری میکنه و هم لاغر میشید
15- مصرف روغن را تا میتونید کاهش بدید یا از روغنهای سالم تری مثل روغن ذرت ، روغن کنجد ، روغن زیتون ، روغن سبوس برنج استفاده کنید . اگه تو مصرف روغن خسیسی به خرج بدید بعد از یه مدت احساس سبکی و سلامت میکنید و اضافه وزن نمیارید
نکات زیادی بلدم فعلا اینا رو بخونید دوباره میام میگم اگه همه رعایت کنید قول میدم تا عید کلی وزن کم میکنید
2740
امیدم خدا ( زهرا ) عزیز اولا که تا میتونی سردیجات نخور اگرم میخوری با مصلح بخور تا اثر سردی رو از بین ببره...مثلا اگر خیار میخوری حتما با نمک و نعنا و آویشن و فلفل سیاه بخور
چیکار کنم که سردی از بدنم بیرون بره؟ تمبلی تخمدان دارم گفتن به خاطر سردیه بدنه از فردا طبق گفته شما سیر رو میخورم الانم سیر و پیاز زیاد میخوریم ولی خالی تست نکردم،بازم ممنون از راهنماییت عزیزم
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
ملوسی خانوم باید تو بدنت تعادل ایجاد کنی مثلا وقتی گرمی میخوری برای اینکه جوش نزنی حتما عرق کاسنی و شاطره بخور و یا خاکشیر ناشتا بخور ...دیگه جوش نمیزنی عزیزم تازه کبدت پاکسازی میشه و پوستت هم خیلی خوب میشه