2733
2734
عنوان

تعبیرخواب دزد بودن بچه

134 بازدید | 9 پست

سلام دوستای گلم.چندین ماه هست خواب دزد بچه میبینم.صدا میاد میدوم دم در یا داخل پارکینگ میبینم یه بچه کوچولو اومده دزدی خونمون کسی میتونه واسم به خیر تعبیر کنه؟ممنونم از لطفتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاد خودم افتادم من باردار بودم همش خواب یه دختر بچه 5تا6ساله میدیدم که داره تو اتاق های خونم بدو بدو میکنه وبازی میکنه بعد که تا میگفتم تو کی هستی خونه من چیکار داری انگار قدرت ماورائی چیزی داشت انقدر کتکم میزد که از خواب میپریدم یه مدت هرشب همین خوابو میدیدم

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
2731
یاد خودم افتادم من باردار بودم همش خواب یه دختر بچه 5تا6ساله میدیدم که داره تو اتاق های خونم بدو بدو ...

هرچی میزنم داخل گوگل هیچ تعبیری واسه دزد بودن بچه نمیاره

عزیزدلم!نی نی تون دختر بود عزیزم؟

نه پسر بود

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
هرچی میزنم داخل گوگل هیچ تعبیری واسه دزد بودن بچه نمیاره

انشالله که خیره زیاد فکرتو درگیرش نکن

2740
عزیزدلم الهی همیشه تنش سالم باشه😗😗😗

ممنون گلم 🌹🌹🌹