2737
2739

امشب رفتم ارشد شرکت کنم ، پول کارت و واریز کردم از حسابم هم کسر شد ، اما اجازه نداد وارد سایت شم ، هی پیغام ارور میداد که شما قبلا با این شماره کارت ثبت نام کردید ، زنگ زدم پشتیبانی درگاه پرداخت اینترنتی میگه خانم شما اولین نفر نیستید که تماس میگیرید مشکل از سازمان سنجشه ، دیگه مگه من میتونم پولمو پس بگیرم ازشون و اینکه امسال نتونستم ارشد شرکت کنم واقعا برای این سیستم متاسفم ، بچه ها خیلی عصبانیم

چقدر بود

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

معمولا پول برگشت میکنه تا ۴۸ ساعت 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2740

من کنکور نوشتم مشکل نداشتم جزرهنگی سایت  ارشد رو نمی دونم والا

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام