2733
2734

سلام

سر یکسری مسائلی که با همسرم داشتم جدا شدیم تو دوره عقد،اخلاق تندش،رابطه بیش از اندازه و دخالت خواهرش،تو اولویت بودن خونوادش،بحث و دعوا با خونواده من،...با همه ی اینا بازهم همش میگم نکنه اشتباه کردم،هم باهاش بودن سخت بود هم نبودن...

اون موقع هم تحت فشار روحی بودم الانم،چرا هر دو طرف قضیه سخت بود انقدر؟هم ادامه دادن هم تموم کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه چن وقت نامزد نبودی ک این چیزارو زودتر بفهمی تا کار ب عقد نکشه؟؟؟ 

زیاد تعلیق شدم خواهشا وقتی کم میاری توو بحث مث عقده ای ها ریپ نزن و خودتو ب مظلوم نمایی نزن آدم حالش ب هم میخوره از این رفتار بچه گانه
2738

از منم شرایط شما رو داشت ولی من موندم و سوختم و آب شدم بعد پانزده سال کمی خوب شده. جوونیم رفت . آخه اون موقع طلاق مثل الان عادی نبود و من مثل شمع آب شدم و انواع بیماریها گرفتم. راحت شدی

تقدیرم را با خون نوشت آنکس که همه تقدیرها را با قلم نوشت.    از وقتی به دنیا اومدم خدا برام دنیا رو سه طلاقه کرد. نمی‌دونم چرا. فقط میدونم اون دنیا خیلی باهات حرف دارم. از دوران کودکی گرفته تا دوران قبل ازدواج و بعد ازدواج که دلم تا حالا خونه. نمی‌دونم کی میخواد تموم شه.

اصلاااا از ذهنم نمیره همش میگم این چه کاری بود کردم

مگه زندگی شوخیه یه روز بگی میخوام به روز بگی نمیخوام

،شاید با تحمل کم کم اوکی میشد بعضیا واسه زندگیاشون میجنگن من این کارو نکردم

باوجود اینکه خیلی کلی و تیتر وار گفتی ولی هرکدومش یه دایل برا جداییه چه برسه این‌همه!! اصلا شک به د ...

شک داره دیوونم میکنه

هنوزم وقتی یکی ازش بد میگه یا میگه لیاقتتو نداشت ناراحت میشم  همش با خودم میگم انقدریم بد نبود منو دوست داشت کاراشو پیش خودم توجیه میکنم