2733
2734
عنوان

سریال خاتووون

176 بازدید | 46 پست

از وقتی دیدمش احساس میکنم افسرده شدم 

یه فضای غمگینی داره انگار 

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیادی جدی گرفتی😅🤣

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
زیادی جدی گرفتی😅🤣

به خدا 

اصلا روانی شدم 

از وقتی دیدم همش حس بد دنبالمه

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
2738
به خدا  اصلا روانی شدم  از وقتی دیدم همش حس بد دنبالمه

من با دیدن سریال نیسان آبی عشق جمشید به آتوسا حالم بد شد دوست ندارم ببینمش 

إِنَّ اللَّهَ هُوَ الرَّزَّاقُ ذُو الْقُوَّةِ الْمَتِينُ  همانا تنها خداست که رزّاق می‌باشد؛ خدایی که صاحب قوّت و قدرت است
وااای خیییلیییی قششششنگگگهههه

خیلی قشنگه 

اما اخرش داره خیلی چیز میشه 

انقدر هم دیر به دیر میدن که من سکته میکنم 

من با دیدن سریال نیسان آبی عشق جمشید به آتوسا حالم بد شد دوست ندارم ببینمش 

ندیدم 

چطوره

وایی سریالش جاذابه من منتظرم قسمت جدید بیاد

منم

خداکنه خاتون و شیرزاد با هم ازدواج کنن

2706