2737
2739
عنوان

ایلومیناتی وجود داره؟ فرکانس اهنگ رو مغز تاثیر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1923 بازدید | 140 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مدرک  غیر از یوتوب و اینستا

برو سخنرانی استاد رائفی پور درباره فراماسونری رو گوش بده از اول تاآخر حرف هاش از کتاب و منبع هست.

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         

شنیدم مایکل جکسن رو اونا کشتن چون مخالفشون بود

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2731

کاش راست باشن،بیان منم بخرن،به هر عنوانی که شده،خوشگلم صدامم خوبه،هر کدومو خودشون خواستن🥺

هر جا خدا تو رو کاشت ،شکوفه بده🌱میشه یه بوس بدی؟میشه یه رژ بدی؟میشه یه لیوان چایی بدی؟
اره وجود داره!حتی من به نظرم سازنده سیمپسون ها جزوی از ایلومیناتی هاس!!چون خیلی از چیزا به واقع ...

یعنی اینده دست اوناست ؟ 

پس اختیار انسان و مالکیت خدا چی؟

مثل اقامون جلتنمنه ساسی مانکن  یا اهنگ یا رح از شاهین نجفی

بله خیلی نکات توهین آمیز و منفی داره حتی به خدا هم توهین میکنند.

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         
2738
ریورس اون ها که چرته  مغز یعنی ریورس میکنه؟  عادیش رو هم متوجه نمیشم زیاد چون خارجی هستن

خودت گفتی ک ناخوداگاهو باور داری 

فرکانس اهنگارو هم میگن خیلی بالا میبرن 

من دیگ خیلی وقته کنار گذاشتم 

ولی فک کن من 10سالم بود نیکی میناج و پیت بول و ریحانا و سلناوجاستین و....میشناختم 

❄️🌬
ریورس اون ها که چرته  مغز یعنی ریورس میکنه؟  عادیش رو هم متوجه نمیشم زیاد چون خارجی هستن

اگر چرت بود انقد هزینه براش میشد ب نظرت

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
آره 😤 گناه داشت

خیلی حیف بود

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
برو سخنرانی استاد رائفی پور درباره فراماسونری رو گوش بده از اول تاآخر حرف هاش از کتاب و منبع هست.

یه سوال!!الان من گفتم ایلومیناتی…این شرک محسوب شد؟؟؟😶من به خداوندی خدا اعتقاد دارما!!اینو همینجوری گفتم😶💔

.
2706