2733
2734

بحثی نبود من فقط خاستم سلام بدم اون روشو کرده بود اونور از قصد یا چی نمیدنم 

دوسال از اون موضوع گذشتهیکم حرف زده بود پشت سرم شنیدم  و اینا من دیگه سلامش ندادم و یه چند روزیه خواهرشوهرم بهم گفت چرا اینجور میکنید و اینا برو اشتی کن (چون من کوچیکترم از اون)ایجور که پیش میرید ببن داداشام جدایی میندازید و اونا که از هم جدا نمیشن یعنی میگید دوتا داداشام ازهم میگذرن و اینا چرا نمیرین خونشون  منم گفتم مگه داداشت میاد خونه داداش من اونم گفت اینجور که شما میکنید میخاد ازهم جدا شم هرچند توهم بگی نرو اون میره 

بچا چیکار کنم خیلی اعصابم خورده خواهرانه راهنمایی کنید

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ولش کن من بودم نمی‌رفتم

خستم کردن هروقت میبیینم همین حرفارو تکرار میکنن 

از یه جهتم ما چیزی نبوده بینمون ولی غرورم اجازه نمیده سلامش بدم یا برم خونشون

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

عیب نداره عزیزم تو کوچیک تری کوتاه بیا خوب نیس ادم کینه ای باشه خودش خجالت میکشه 

اگر بعدن هم چنین رفتارایی دیدی اونوقت رفت وآمد نکن باهاس

اتل متل یه مورچه،قدم میزد توکوچه،اومدیه کفش ولگرد،پای اونو لگد کرد،مورچه یه پاش شکسته،راه نمیره نشسته،بابرگی پاشو بسته،نمیتونه کار کنه،دونه هارو بارکنه، تولونه انبار کنه...                                                حتما داری باریتم میخونی؟؟؟!!!                                ازسنت خجالت بکش یارو😐😂
2738
خودتو کوچیک نکن خیری از جاری به ادم نمیرسه

اخه ایقد میگن که اونا خیلی بهت خوبی کردن و اینا برو اشتی کن رفتو امد کن

ولی از یه طرفم غرورم اجازه نمیده

میگفتی من کاری با داداش جونات ندارم عروستون بی‌تربیته

اخه دختر عموشه جاریم با اون یکم بهترن تا با من

خستم کردن هروقت میبیینم همین حرفارو تکرار میکنن  از یه جهتم ما چیزی نبوده بینمون ولی غرورم اجا ...

خیلی مواقع غرور خوب نیست باعث دوری از بقیه میشه ..قربونت تو بزرگی کن و ایندفعه برو قول میدم که اون خودش خجالت زده میشه و درست میکنه رفتارشو

اتل متل یه مورچه،قدم میزد توکوچه،اومدیه کفش ولگرد،پای اونو لگد کرد،مورچه یه پاش شکسته،راه نمیره نشسته،بابرگی پاشو بسته،نمیتونه کار کنه،دونه هارو بارکنه، تولونه انبار کنه...                                                حتما داری باریتم میخونی؟؟؟!!!                                ازسنت خجالت بکش یارو😐😂
بگذرو اشتی کن  اگه چیز خواسی نبوده ارزش نداره  تو سلامتو بده تو جمع

چجودی اشتی کنم غرورم اجازه نمیده برم سلامش کنم یا برم خونشون

2706