2733
2739
حالا من نمیخوام به فکرش برم از در و دیوار برام میباره خواهر شوهرم که هم سنمه بارداره و مرداد زایمانشه دیروزم فهمیدم زن برادرم که یک دختر یکسال و نیمه داره باز باردار شده..........خیلی خوشحال شدم ولی دلم برای پسرم که تنهاست سوخت ..اینقدر گریه کردم که چشمام باز نمیشه
خدایا شکرت
ساره جون انشاءالله به سلامتی و دل خوشی وسایل نی نی رو آماده کنی،وای سیسمونی خریدن خیییییییییلی کیف داره مرسی عزیزم حتما
نازنین قشنگم...نور چشمی من و بابایی،خوش اومدی به زندگیمون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها، خوبین؟ زهره جون مبارکه دخمل گلت، کی زایمان میکنی؟ سها جون قدم کوچولوت مبارک باشه عزیزم، دختر بود یا پسر؟ فراموش کردم! سوگند جون آخه چه کاریه گریه کردن؟ شما که یم دسته گل داری، غصه خوردن نداره دیگه... بهش فکر نکن دیگه ان شاالله که خیلی زود میای و خبر بارداریت رو میدی. از پانته‌آ چه خبر؟ چند ماهه شده؟ فهیمه جون کجایی عزیزم؟ خیلی وقته سر نزدی...
Lilypie Pregnancy tickers
2731
2740
سلام... ساره جون خوبی؟دخملی خوبه؟چه خبر؟الان چند هفته ای؟ سها جون بیا عکس نی نی رو بذار،دلم میخواد ببینم گل پسرت رو...
نازنین قشنگم...نور چشمی من و بابایی،خوش اومدی به زندگیمون
عزیزم بشه دخمل گلی خیلی دوسدارم ببینم چه شکلی شده آها میخواستم ببینم اگه طبیعی شدی چطوری بوده و کلاسای آمادگی زایمانو رفتی یانه
گر نگهدار من آنست که خود میدانم/ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2706