2752
2734
عنوان

سقط در هفته ۵ میشه لطفا کمکم کنید

169 بازدید | 23 پست
سلام به همگی ببخشید من یه سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید من توی اقدام بودم باید شنبه پیش پری میومد که نیومد معمولا دوره هام منظم هست نهایت یه روز دیر و زود میشه ۴ شنبه بی بی چک مثبت بود اما پنج شنبه که یکی دیگه گذاشتم هیچی نشون نداد . از جمعه عصر هم بعد از یه دل درد خونریزیم شروع شد که شبیه قاعدگی نبود ببخشید فقط لخته خیلی هم تیره خب فکر میکنم این یعنی که نی نیم دیگه نیست اما آیا نیاز هست باز هم دکتر برم یا نه ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه دکتر نمیخواد واسه همه پیش میاد اگه بی بی نمیزاشتی اصلا متوجه نمیشدی زیر 8 هفته تازه معمولا خودش دفع میشه حالا که خودش داره دفع میشه بری چی بشه چیش قراره بمونه چیزی نبوده اصلا
عزیزم بهتره بری دکتر که دلیلشو بفهمی من رفتم دکتر چکاب کامل شدم شوهرم عفونت داشت تو اسپرمش و منم تیروئیدم مشکل داشت داره مصرف میکنم دکترم گفت تا سه ماه دیگه هم باردار نشو. حتما یه دکتر خوب پیدا کن که دیگه تکرار نشه این مسئله
2706