2737
2739
عنوان

آبروم جلو شوهر خاهر شوهرم رفت چجوری تو روش نگاه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 51 پست

کسی که خونه داره از خودش یه شارژر هم بخره دیگه

کار همسر شما بچگانه بوده ولی ایشونم کارش خوب نیست هرشب شارژر بخواد

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿

خدایی من باشم میرم میگم فلانی قضیه این بوده

منو میشناسی شما آخه چرا باید یه شارژ رو خساستم کنه ندم

چرا شوهراتون تصویرتونو انقدر جلو بقیه خراب میکنن😐 به جلی آبرو داری

کار تایپ فارسی انجام میدم دوستان واسه همکاری بهم درخواست دوستی بدید❣🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حق داره بگه واقعا یه شارژر چیه خونه میدونی رهن و کرایه خونه الان چنده؟؟اصلا وقتی احترامت میذارن ب خونه هم ک نگاه نکنی واقعا یه شارژر چیزی نبود خودتو زشت کنی

2731
عزیزم حق داره بگه واقعا یه شارژر چیه خونه میدونی رهن و کرایه خونه الان چنده؟؟اصلا وقتی احترامت میذار ...

ارع قبول دارم خیلی کار اشتباهی کردم

و درد به مویرگ هایمان رسیده اما هنوز لبخند می‌زنیم :)
خدایی من باشم میرم میگم فلانی قضیه این بوده منو میشناسی شما آخه چرا باید یه شارژ رو خساستم کنه ندم ...

آره ، بعدم بگه گوشیم خاموش شده بود ، گفتم حداقل ۲۰ درصد شارژ بشه ، بعد بهتون بدم ، شوهرم اومده اونجوری گفته

2740
کسی که خونه داره از خودش یه شارژر هم بخره دیگه کار همسر شما بچگانه بوده ولی ایشونم کارش خوب نیست هر ...

ایولا خدایی به عمرم ندیدم کسی از کسی شارژر قرض کنه...اونیم کسی که پولداره😅😅😅خوب بخر ی شارژر زاپاس

اگه باهام مخالفی ریپ‌ نزن من برا استارتر کامنت گذاشتم نه تو...

شوهرت واقعا کار بدی کرده... اخه ینی چی ک شارژر نمیده😐

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
من موندم در این صمینیت واین ک مبگی ی حساب دیگ باز میکنن جالبه ما اصلا ازین چیزا نداریم خیلی  سن ...

منظورم اینه اونا ام خیلی با احترام با من صحبت میکنن من چون سنم کمه مثل دخترشون باهام رفتار میکنن 

من حتی باهاشون شوخی ام تو عمرم نکردم 

الانم روم نمیشه حتی ازش معذرت‌خواهی کنم 

و درد به مویرگ هایمان رسیده اما هنوز لبخند می‌زنیم :)
2706