2737
2734
عنوان

رمان معرفی کنین😁❤📚

173 بازدید | 16 پست

عزیزای دل رمانای عاشقانه ای که خوندین و خیلی دوست داشتین رو معرفی کنین..

تو سبک رمان زمستان داغ هم که باشه عالی میشه♡

می‌آید،هر آنچه باید..🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من پیش از تو .من پس از توسم هست ولی نخوندم .رمانای عاشقانه نمی خونم تنها رمان عاشقانه ای بود که خوندم فیلمشم ساختن .

لایک کردنتون مشکلی ندارم .اگه مخالف نظرم هستین  می تونین ریپلای کنید من سعی نمی کنم شما را قانع کنم و به دیدگاهتون احترام میزارم لطفا شما هم همینطور باشید .و گفتگو می کنم که با دیدگاه و زاویای دید دیگران آشنا شم.واینکه لطفا مهربون باشین چون مهربونی تنها زبانیست که تمام موجودات اون رو درک می کنن .ودر آخر می دونم که خیلی غلط تایپی دارم😂😂😂. صرف نظر از رنگ پوستت ،نژادت ،مذهب و جنسیت و موقیعت اجتماعیت من دوست دارمو  برام مهم و با ارزشی .با تشکر از تایمی که برا مطالع گذاشتین 💛
2738

مثل زمستان داغ یعنی ازدواج قراردادی

مهمان زندگی قرار نبود

ولی رمان قشنگ 

سنت شکن طالع دریا اخرین برف زمستان اخرین شعله شمع بگذار امین دعایت باشم گلشیفته درجگر خاریست من مهربانم کبوتر عابر بی سایه این مرد امشب میمیرد زیتون زحل زن کمانگیر 

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
2706