2737
2739
عنوان

کیا فیلم خاتون میبینن؟!

141 بازدید | 29 پست

دوس دارم کسایی ک این سریال میبینن نظرتون در مورد این سریال بدونم ک شوهر سابقش این همه دوسش داره و این محلش نمیزاره تقصیر کیه

برداشتتون از سریال چیه ؟!

دخترع کلا لابق عشق شوهرش نیس

نکبت

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظر من خیلی دردناکه هرروز مادرشوهر بهت تیکه بندازه و پسرتو از دس بدی و بجای اینکه شوهرت دلداری بده بهت بزنه توگوشت بعدم جلوی چشمت دوستات بمیرن و شوهرت هم جزو اون ارتشی باشن ک دوستاتو کشتن

کلا سخته ک با مادرشوهری زندگی کنی ک نخوادت و من کاملا به خاتون حق میدم

من شوهرمم باهام این فیلمو میبینه و کلی فحش پسره میده و میگه حق با خاتونه، اما اکثر خانومایی ک این فیلمو میبینن ب خاتون فحش میدن چون اولا از اشکان خطیبی خوششون میاد دوما مسائل مربوط ب زخم زبونای مادرشوهر رو درک نمیکنن ک چقدر تلخه

بنظر من خیلی دردناکه هرروز مادرشوهر بهت تیکه بندازه و پسرتو از دس بدی و بجای اینکه شوهرت دلداری بده ...

بهش گفت تهران واست خونه میگیرم بازم قبول نکرد 

الان مثلا ماها مادرشوهرامون خیلی عاشقمونن 😂

شاید جلو یکم خودشون خوب نشون بدن ولی پشت سر نه

2740
بهش گفت تهران واست خونه میگیرم بازم قبول نکرد  الان مثلا ماها مادرشوهرامون خیلی عاشقمونن 😂 ش ...

من مادرشوهرم خیلی باهام خوبه قربون صدقم میره،

و اینکه اگر خونواده شوهرم باهام بد بودن یه لحظه هم شوهرمو تحمل نمیکردم چون خیلی حساسم، کسی ک منو بخاد خونوادشم باید منو بخان

من شوهرمم باهام این فیلمو میبینه و کلی فحش پسره میده و میگه حق با خاتونه، اما اکثر خانومایی ک این فی ...

تنها مشکل شوهرش اینکه تحت امر ارتش

گفتن زنتو طلاق بده همون روز طلاق داد گفتن ازدواج کن چون از خاتون نا امید بود همون روز رفت دخترداییشو عقد کنه

تنها مشکل شوهرش اینکه تحت امر ارتش  گفتن زنتو طلاق بده همون روز طلاق داد گفتن ازدواج کن چون از ...

بعد تازه اون مافوقش بهش گفت خاتونو بده بمن اصلا یه ذره غیرتی نشد اصلا واسش مهم نبود