2737
2739
عنوان

بهترین پزشک غدد کرمانشاه

1729 بازدید | 9 پست

سلام دوستان لطفاً اگر یه دکتر خوب برای غدد تیروئید تو مسکن یا کلا کرمانشاه میشناسید بگید ممنون میشم 

خدایاشکرت که من اشرف مخلوقاتت هستم

ماری عطایی و کارون شاه ابراهیمی عالین 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاه ابراهیمی خیلی خوبه

اما فک کنم یکی دوماهی نیستش

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
2731
والا کرمانشاهی نیستم‌ولی اگر میتونی بیای همدان برو پیش زهرا رضوی...چون فکر میکنم کرمانشاه و همدان نز ...

مرسی عزیزم🙏

آدرس مار عطایی رو داری؟ ممنون😍

خواهش میکنم آره 

طبقه دوم آزمایشگاه رازی؛بلوار حاج محمدتقی 

دو روز در هفته میاد مطب ولی کارش عالیه

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2738
خواهش میکنم آره  طبقه دوم آزمایشگاه رازی؛بلوار حاج محمدتقی  دو روز در هفته میاد مطب ولی ...

ممنون گلم خیلی مرسی ازت⁦♥️⁩