2737
2734

تجربتون رو بهم بگید من مشهدم و میخوام برم بیمارستان ۱۷ شهریور ،اگه زیر نظر یکی از متخصصای زایمان اونجا باشم روز زایمان میاد بالا سرم یانه هرکی شیفتش بود زایمان رو انجام میده؟؟؟

میشه واسه بسلامت بدنیا اومدن  نینی تو دلم یه صلوات بفرستی     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط توصیه میکنم تا دردت پنج دقیقه به پنج دقیقه نشده نرو بیمارستان

دقیقا مال من ده دقیقه به ده دقیقه می‌گرفت رفتم بیمارستان یک ساعته فول شدم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
۱۷شهریور که باید بیمه تامین اجتماعی داشته باشی

بیمه تامین اجتماعی هستم ،فقط خیلی استرس دارم ک نکنه دکتر خوبی شیفتش نباشه وقت زایمانم

آره انشالله اگه مشکلی پیش نیاد🥴

بسلامتی.تکنیک تنفس رو موقع زور و درد انجام بده.الکی جیغ و داد نکن تمام انرژیت رو برای زور زدن نگه دار.چهاردست و پا راه برو.حالت دستشویی بشین دستات رو از رو به رو یکی بگیره روی پا تو همون حالت راه برو.قر بده بچه راحتتر بیاد تو کانال

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2740
فقط توصیه میکنم تا دردت پنج دقیقه به پنج دقیقه نشده نرو بیمارستان

۵دقیقه فاصله کم نیس میترسم تو ماشین بدنیا بیاد🥴😨

بسلامتی.تکنیک تنفس رو موقع زور و درد انجام بده.الکی جیغ و داد نکن تمام انرژیت رو برای زور زدن نگه دا ...

مرسی از راهنماییی های خوبت عزیزم🙏😘

بیمه تامین اجتماعی هستم ،فقط خیلی استرس دارم ک نکنه دکتر خوبی شیفتش نباشه وقت زایمانم

ماما بچت رو میگیره و دکتر نظارت داره .معمولا تو دولتی همینه.نگران نباش اصل کار خودتی که باید تلاش کنی بعد چون تو دولتی طبیعی زیاد زایمان میگیرن کارشون خوبه

۵دقیقه فاصله کم نیس میترسم تو ماشین بدنیا بیاد🥴😨

نه نترس بعد پنج دقیقه دیگه درد یکسره میشه زمان هست

2706