2737
2739
عنوان

وقتی مادرشوهر شدم

548 بازدید | 18 پست

بخود آینده م وصیت میکنم، عروست که تب کرد، مریض شد، زنگ بزن حالش و بپرس. اگه تازه زایمان کرده بود، یه وعده سوپ هم براش بفرستی بد نیست. ثوابش میرسه به امواتت😄

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم همیچین کارایی و میکنم ان شاءالله چون واسه خودم شد حسرت !!البته اگه تا اون‌موقع این محبتارو دخالت ...

دیگه زنگ زدن و سراغ گرفتنو عیادت تلفنی تو همه ادوار فکر نکنم دخالت محسوب شه🤔

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
2740
دیگه زنگ زدن و سراغ گرفتنو عیادت تلفنی تو همه ادوار فکر نکنم دخالت محسوب شه🤔

درسته ولی خوب اختلاف نسل و طرز فکر هم هست شاید بیست سی سال دیگه این و دخالت بدونن 

همین الانشم خیلیا رو تو این سایت میبینم دنبال بهانه بنی اسراییلی هستن از خانواده شوهر 

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
اگه مادر زن شدی چی مادر شوهر نشدی

فعلا دوبار مادرشوهرم یه بار مادر زن. مادر زن بشم دخترم تب کنه بچه هاشو میارم خونه خودم. روزی یه وعده هم براش غذا میفرستم. ان شاءالله

درسته ولی خوب اختلاف نسل و طرز فکر هم هست شاید بیست سی سال دیگه این و دخالت بدونن  همین الانشم ...

خدا از این عروسا نصیب نکنه😁

2706