2737
2739

شیرینی جات و قند و نونو حذف کن 

برنج خیلی کم 

کمیم تحرک ورزش متوسط

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببینم فقط اراده شو صدرصد داسته باشی میتونی لاغر کنی و میتونی با رژیم عادی من خودم یمدت همش هیچی نمیخوردم رژیمای سنگین  بعدش بیخیال ولش میکردم تهشم هیچی کم نمیشد ازم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2728

کم بخور

یک ساعت پیاده روی تند ک ضربلن قلب بره بالا

اب فرواان

حذف  شکر و هله هوله

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
کتوژنیک هس ولز اگه وزن خیلی زیاده خوبه چون قطع کنی زود برمیگرده برا زیر ده کیلو مناسب نیس

تحقیق کردم ولی میترسم این رژیمو برگردم 

خیلی ب بدن میگن صدمه میزنه ولی تجربه اشو نداشتم

پیش بهاره غفاری رژیم بگیر برنامه ماه اولش خیلی اسونه و خیلی خیلی خوب وزن کم میکنی اگه ارادشو داری و رژیماش خوبیش اینه  غذای خاصی نیست همه چی میشه خورد مقدارشو مشخص میکنه برات

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2740
ببینم فقط اراده شو صدرصد داسته باشی میتونی لاغر کنی و میتونی با رژیم عادی من خودم یمدت همش هیچی نمیخ ...

خیلی بده اینطوری

من الان هم بخاطر عید هم اینکه واسه بارداری گفتم تخمدان هام فعالتر بشه گفتم کم کم ۴کیلویی کم کنم

تحقیق کردم ولی میترسم این رژیمو برگردم  خیلی ب بدن میگن صدمه میزنه ولی تجربه اشو نداشتم

من گرفتم دو هفته چون از غذاهاش بدم میومد و اشتهای کاذبم از بین رفته بود عجیبه ولی سه روز هیچی نخوردم و اخرشم شوهرم گفت این مسخره بازیو تمومش کن و نزاست ادامه بدم بنظرم خیلی سخته و مسخره

خیلی بده اینطوری من الان هم بخاطر عید هم اینکه واسه بارداری گفتم تخمدان هام فعالتر بشه گفتم کم کم ۴ ...

خوب همون برنامه بگیر پیش بکی راحت کم میکنی 

پیش بهاره غفاری رژیم بگیر برنامه ماه اولش خیلی اسونه و خیلی خیلی خوب وزن کم میکنی اگه ارادشو داری و ...

خیلی دوست دارم یه رژیم ادامه دار بگیرم ولی تو اقدامم میخوام در حدی ک چند کیلو کم کنم

ان شاءالله دیگه ادامه واسه بعد بارداری و زایمان

خیلی دوست دارم یه رژیم ادامه دار بگیرم ولی تو اقدامم میخوام در حدی ک چند کیلو کم کنم ان شاءالله دیگ ...

همون برنامه یک ماهه شو بگیر 

2706